Iščem pomoč pri nalaganju na disk za xbox

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

kancek

Zelenc'
31. dec 2009
1
0
1
Sem diplomiral iz xbox jtag in freestyle2 zadev. Če kdo potrebuje pomoč: zs. Lp
Živjo! Prosil bi vas za pomoč...namreč imam težave pri namestitvi iger xex na xbox...ko sem rar1 datoteko razširil na ključek, ki sem ga pred tem formatiral na fat32, mi ga konzola zazna, vendar pa so mape prazne...kaj delam narobe? Bi moral vse rar datoteke estrahirati na ključek? Pa še ena zadeva, zakaj mi TV ne prepozna vedno signala? Ko ga večkrat prižem in ugasnem, se povezava vzpostavi...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

evo, ko si me ravno citiral ... rar1 je samo en del celotne zadeve. navadno program ”potegne” za seboj rar2, rar3,... in se potem tam “sestavi v celoto”. se pa lahko zgodi, da si narobe kliknil in dal razsiriti samo rar1. je moznost za vse in moznost samo za eno zadevo. v kratkem, ja vse moras imeti na kljucku.

zakaj ne zazna? tu pa je lahko vec bedarij. ”stavil bi na kable”...najprej poglej kable, (so ze kar stari) da niso bili kje malce cudno prepognjeni, stisnjeni,.. v glavnem kable (enega za drugim) ven, preglej, zravnaj, vtakni nazaj,...

zacni z napajalnim
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
Zaj ko teče o tem debata. Mam še en original (zaklenjen) xbox 360 slim. Kake so opcije zdaj za modanje? lotanja se ne bojim.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

preberi, tule je vse super razlozeno. drugace pa goblin (45 eur). pise na njihovi strani

 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
To je iz leta 2017. Zdaj smo 2020 in od takrat je blo že xy updejtov. Ziher da še deluje?