Iščem pa ne najdem in podobni primerki - muska! II

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Hojla!

Imam Mine leto in Vedno zame.
Daj mail...
wink-1.gif


Lep pozdrav, pa
roza.gif
!
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Jaz pa iščem en komad, house/dance predelavo komada od KC & the sunshine band - That's the way, ki se v zadnjem času vrti po clubih itd.

Na youtubu je nekaj različic, ampak nič takega, kar jaz iščem.... če se komu sanja kaj
tongue-1.gif
 

airj

Pripravnik
29. sep 2008
450
0
16
Iščem že cel dan, pa ne najdem.. En nov oziroma vsaj novejši dance, malo bolj miren komad, kjer ena ženska poje, ampak se več kot refrena "I'm sorry, sorry" in pa nek rainbow je tudi nekje omenjen, več pa žal ne znam napisat Se komu kaj sanja, kater komad bi bil to?

LP, D.
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Citat:
Uporabnik kontrakarambolmatica pravi:
Jaz pa iščem, če ima mogoče kdo kaj od MEF& NOB, se priporočam.........................

Celo diskografijo? Nekaj imam.
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Citat:
Uporabnik airj pravi:
Iščem že cel dan, pa ne najdem.. En nov oziroma vsaj novejši dance, malo bolj miren komad, kjer ena ženska poje, ampak se več kot refrena "I'm sorry, sorry" in pa nek rainbow je tudi nekje omenjen, več pa žal ne znam napisat Se komu kaj sanja, kater komad bi bil to?

LP, D.

Če nebi blo enim težko par postov nazaj pogledat bi ugotovil da je to Get Far - The Radio (fergetta Mix)
rolleyes-1.gif
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
ksz

iščem komad, kateri delček le tega se vrti v eni od reklam od radia salomon....v njem pa igra harmonika..
sprasujem se.gif

hvala
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Edward Maya feat Alicia - Stereo Love (Vika Jigulina Vocal Mix)
Shaggy vs. Hater - Feel the Rush (Club Mix)
Sid Templer pres. SCAM - Club Belgrade

to je vse "harminika" notr pa če se kkšn najde...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Ksz...

Ta bi moral biti simpl - ena punca poje sredi džungle in tudi besedilo/naslov ima vmes "jungle". Spot izgleda precej retro, kot iz kakšnih 80-tih. Sem poskusil na hitro zguglati/zjutubati, pa brez uspeha.
tongue-1.gif


Gre pa skoraj sigurno za nov hit ali pa nekaj zelo naftalinskega. Na komad sem enkrat ponesreči naletel nanj na jutubu in mi je bil tako hecen, da sem pozabil nanj, potem sem ga pa ene dvakrat slišal na kajpavamkateri komercialni radijski postaji in mi je postal všeč.
grin1.gif


EDIT: nevermind, našel: https://www.youtube.com/watch?v=iZ9vkd7Rp-g
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Za mleko:
Marc Vorchin, naslov skladbe pa L´amur ka chape ou

Za bruno bannanija pa baje sploh ni celotna pesem, ampak je bilo samo za reklamo posneto (nism zihr).
 
Nazadnje urejeno: