Iščem pa ne najdem in podobni primerki - muska! II

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.790
73
48
To je eden izmed komadov spidija in gogija, za naslov pa povprašaj kar njiju direktno. Drugače pa imaš na YT par posnetkov teh njunih oddaj, pa malo pobrskaj, če je kje ta komad .
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Iščem cca. 10-12 let star EDM komad, kjer je uporabljen ta del besedila iz filma Kill Bill 1:

https://www.youtube.com/watch?v=_U0Dl4ViJ8w

Youtube mi najde samo neke psy-trance komade, ki pa niso pravi. Komad je bil kar popularen, v Zræah se je vrtel vsako noč
smile-1.gif

Gajbo lahko prpelješ že ohlajeno
cool-1.gif

https://www.youtube.com/watch?v=DdRcuO4Iph0
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.387
113
Iščem.....

Tole je bila osnova...

s tole podlago

In robotskim glasom....
 

Alcomp

Pripravnik
4. mar 2008
49
1
8
Iščem, ker se ne spomnim niti izvajalca niti naslova en slovenski komad, spot je bil pa sneman mislim da na rtu kamenjaku, kjer skačejo v vodo
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Citat:
Uporabnik Alcomp pravi:
Iščem, ker se ne spomnim niti izvajalca niti naslova en slovenski komad, spot je bil pa sneman mislim da na rtu kamenjaku, kjer skačejo v vodo

Atlantida - Gimme 5
 
Nazadnje urejeno:

Alcomp

Pripravnik
4. mar 2008
49
1
8
Citat:
Uporabnik girisan pravi:
Citat:
Uporabnik Alcomp pravi:
Iščem, ker se ne spomnim niti izvajalca niti naslova en slovenski komad, spot je bil pa sneman mislim da na rtu kamenjaku, kjer skačejo v vodo

Atlantida - Gimme 5

Ne ni ta, novejši komad je.
 

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Lani k smo bli na morju sm vidu k so snemali nek spot (predvidevam), na Pagu, na cesti med Metajno in Zuboviči.... me prav zanima,rad bi vidu kaj je iz tega nastalo.
Če kdo ve kdo je to snemu .....
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
mene pa zanima tale pesem iz nove telekom reklame, nekak tkole gre,"mama says that sunrise .... stretches across the skies" nc ne najdem?
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
191
58
28
iscem komad od Robert G Roy, izdan nekje leta 2000-2002, mozno da celo promo, ce se prav spomnim, je bil naslov na crko S
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Iščem kakšno zbirko podobnih komadov kot je od Tennessee Ernie Forda - Sixteen Tons, toda res v tem stilu, ne tistih klasičnih Country komadov, če sploh temu lahko rečemo Country.
Hvala za vse predloge.
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
ksz..

iščem en komad, ki se zadnje čase (mesec, dva) vrti predvsem na RadioSi. v komadu je besedilo: "nej gre v rt če ne smem več pit, bom ceu življenje,... nej gre u rt dej mi za pit,...". Glas v komadu je moški.

iščem pa ne najdem.. pozna kdo mogoče?
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Ajuto!

Dokaj sveža pesem, bi reku, nekje v slogu elektro-popa (Daft Punk, Chemical Bruders), v verzu na sredini se stalno ponavljata besedi Iron Maiden, Iron Maiden ... Pa mislim, da je glas nekolk popačen, vsaj v tem delu.