Iščem pa ne najdem in podobni primerki - muska! II

krko

Guru
5. sep 2010
2.499
1.149
113
Tole iščeš? Sem UL na dropbox : ) KLIK

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
http://www.uploadmirrors.com/download/M2VZUVYF/alter%20deejays%20-%20popmix%20maj%202009.mp3

bottle pop - pussycat dolls ft. snoop dogg
party with you - dj blackskin
let the music play - dj blackskin
blanco - pitbull ft. pharell
let me know - p six vs. guru josh project
broken strings - james morrison ft. nelly furtado
right round - flo rida
dance bailalo - kat deluna
in the ayer - flo rida
room service (hotel room) - pitbull
hit the floor - big ali ft. dollarman
circus - britney spears
poker face - lady gaga
just dance - lady gaga
calle ocho - pitbull
miles away - madonna
boom boom pow - black eyed peas
i hate this part - pussycat dolls
takin' back my love - enrique iglesias ft. ciara
jai ho! - pussycat dolls
beautiful - akon
sugar - flo rida ft. wynter
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Jaa tooo!!! :D Aha od SouthParka je.. Hvala ti ! 5 zvezdic dobiš!
smile-1.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
A ve kdo za naslov ali izvajalca trenutnega radijskega hita, gre pa večinoma za instrumental oz večino časa špila saksofon, slišal sem ga danes na radio center in včeraj zjutraj pred sedmo uro na radio 1
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Mogoče kdo ve kater komad je v tej reklami? Ali vsaj prepozna teto. Sem seveda iskala po lyrics pa kakorkoli obrnem ne najdem.
 

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
Ok kot vidite sem nov na forumu in ker imate odprto tole temo jo bom kar uporabil in morda mi boste lahko pomagali do komada ki ga iščem že nekaj let.

Sicer besedila ne poznam vem pa približno kako je zgledal videospot. Morda bi lahko mad postavit tudi v neko obdobje.

Torej: Sam mislim da je komad izšel med letoma 2003-2006. Komad se je ves čas vertel na mtv-ju ter na vivi če se še dobro spomnim. Dobro vem, da je bil videosport črno-bele barve in v videospotu je bilo ene par modelov zamaskiranih (niso nosili maske, ampak so bili pobarvani) nekako na to foro:

http://crossedpurpose.lincolnblack.com/wp-content/uploads/2012/02/white-face-clown.jpg
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/302/3/1/sad_clown_by_letha421-d31q8qt.jpg

Vem samo to, da komad ni bil rap in bil je hit tistega časa. Torej Če bo kdo našel ta videospot in ta komad sem mu dolžan pijačo
smile-1.gif


Tistemu, ki uspe pa vsa čast...
 

KendrickLamar

Pripravnik
17. dec 2013
43
0
6
Točno tole!!! Legenda
smile-1.gif
)))

hvala ti za tole polepšal si mi dan
smile-1.gif
)))

Haha zdaj ko razumem šele vidim kako bedno besedilo
smile-1.gif


Drugače sem se pa kar dobro spomnim videospota glede na to da je bilo to skoraj 8 let nazaj....
 
Nazadnje urejeno:

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Iščemo to pesem, je ni nikjer na internetu. Nekoč sem mel doma njeno kaseto ...

http://www.kamioniavioni.com/lyrics/tekstovi%20pesama/domaca%20muzika/M/moni%20-%20pravljice.html

Če ima kdo to pesem, bi lepo prosil, da mi javi v privat sporočilo, če pa je noben nima ali ne najde, pa bi vsaj prosil, če kdo ve katera pevka je to bila ... Vem da je bila Moni - Brendi je nekoč pisal pesmi za njo. Ni to Moni Kovačič, če tudi se mi zdi, da je na kaseti bila Kovačič ... ali kaj pa vem ... v glavnem ... Od Moni Kovačič album noben ni mel te pesmi notri ... Na tej kaseti je še bila pesem Sreča na vrvici ipd. Ne vem, ali je Moni Kovačič imela kakšno pevko po istem imenu in priimku, ki je pela njene pesmi, ali pa je to ona pela? Ker nekatere pesmi iz tiste kasete pri Moni Kovačič nisem nikoli našel, če tudi se zelo dobrospomnim naslove pesmi.
Pa tam okoli leta 2000 se mi zdi, da je izdala še eno pesem, ki je besedilo šlo nekako tako "Pa naj bo, pa naj bo, ker nekoč še žal mu bo, ker obljubil mi je, da nikomur ne pove" ... ipd ... samo nisem ziher, če je to Hajdi pela, samo če se ne motim, je ona novinarka po radiu po pesmi rekla, da je to pela Moni.
tongue-1.gif

Ta moni je nekoč s to pesmijo, ki jo iščem, nastopala na pop tv v oddaji "Poglej in zadeni", ki jo je vodil Stojan Auer, pa je tista pevka bila hudo luštna, pa čisto drugačna od te Moni K. kot jo poznamo ...

Vem, da je otroška pesem ... gre se za obujanje spominov, pa počasi bodo deca prišla na svet, pa tudi oni bodo rabili take pesmi, ker biberje jim ne bom pustil poslušati ..
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.813
80
48
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Iščemo to pesem, je ni nikjer na internetu. Nekoč sem mel doma njeno kaseto ...

http://www.kamioniavioni.com/lyrics/tekstovi%20pesama/domaca%20muzika/M/moni%20-%20pravljice.html

Če ima kdo to pesem, bi lepo prosil, da mi javi v privat sporočilo, če pa je noben nima ali ne najde, pa bi vsaj prosil, če kdo ve katera pevka je to bila ... Vem da je bila Moni - Brendi je nekoč pisal pesmi za njo. Ni to Moni Kovačič, če tudi se mi zdi, da je na kaseti bila Kovačič ... ali kaj pa vem ... v glavnem ... Od Moni Kovačič album noben ni mel te pesmi notri ... Na tej kaseti je še bila pesem Sreča na vrvici ipd. Ne vem, ali je Moni Kovačič imela kakšno pevko po istem imenu in priimku, ki je pela njene pesmi, ali pa je to ona pela? Ker nekatere pesmi iz tiste kasete pri Moni Kovačič nisem nikoli našel, če tudi se zelo dobrospomnim naslove pesmi.
Pa tam okoli leta 2000 se mi zdi, da je izdala še eno pesem, ki je besedilo šlo nekako tako "Pa naj bo, pa naj bo, ker nekoč še žal mu bo, ker obljubil mi je, da nikomur ne pove" ... ipd ... samo nisem ziher, če je to Hajdi pela, samo če se ne motim, je ona novinarka po radiu po pesmi rekla, da je to pela Moni.
tongue-1.gif

Ta moni je nekoč s to pesmijo, ki jo iščem, nastopala na pop tv v oddaji "Poglej in zadeni", ki jo je vodil Stojan Auer, pa je tista pevka bila hudo luštna, pa čisto drugačna od te Moni K. kot jo poznamo ...

Vem, da je otroška pesem ... gre se za obujanje spominov, pa počasi bodo deca prišla na svet, pa tudi oni bodo rabili take pesmi, ker biberje jim ne bom pustil poslušati ..


Pesem je izšla leta 2002 na Brendijevi kompilaciji Brendijeve najlepše pesmi za otroke. Pevka je Moni (Monika Pučko), naslov komada pa Moje pravljice. Na tej kompilaciji sta bila še dva njena komada: Pa naj bo in Moj fant.
Kje dobiti posnetek, je pa drugo vprašanje.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Scorpion, hvala za info. Bom probal pisati na brendijovo založbo, mandarina, če se ne motim.
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.589
85
48
Živjo!

kaj je to za en slovenski komad, pa bolj v molu: "Ti si drugačna..." ? To je vse kar se spomnem od besedilo, po stilu pa bi reku da so Nude.