Iščem pa ne najdem in podobni primerki - muska! II

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Iščem od ansabmla Franca Miheliča - rajanje na vasi.

Če ima kdo to pesem, se priporočam.

Hvala
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Spet jst... slišim večkrat na radiu komad, slovenski, poje ga moški z glasom podobnim kot ga ima Boštjan pri Nude (ampak za boga ne najdem besedila pri njih) - refren pa gre nekak tkole; Saaaaj veeeeš da še rad teee imaaaaammm...

Kaj res noben ne ve?
frown-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Nikjer ne najdem tega mp3ja, slisal sem ga ze dostikrat, mp3ja pa nikjer


Se pa komad začne pri 30 sekundah, prej je intro.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
ksz
Iščem en komad ki se je več kot 10 let nazaj vrtel po diskotekah. Na žalost se ne morem spomnit izvajalca in naslov pesmi. Pa mislim da kr nekaj remixov obstaja.

No v refrenu poje down, down down down.... nisem vam s tem davnom povedal veliko ampak mogoče malo starejši kaj spomnete
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Nikjer ne najdem tega mp3ja, slisal sem ga ze dostikrat, mp3ja pa nikjer

Se pa komad začne pri 30 sekundah, prej je intro.

youtube downloader?
smile-1.gif
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
ksz
Iščem en komad ki se je več kot 10 let nazaj vrtel po diskotekah. Na žalost se ne morem spomnit izvajalca in naslov pesmi. Pa mislim da kr nekaj remixov obstaja.

No v refrenu poje down, down down down.... nisem vam s tem davnom povedal veliko ampak mogoče malo starejši kaj spomnete

Tole mogoče
confused-1.gif

Paul Johnson - Get Get Down
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Citat:
Uporabnik ErrikDJ pravi:
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
ksz
Iščem en komad ki se je več kot 10 let nazaj vrtel po diskotekah. Na žalost se ne morem spomnit izvajalca in naslov pesmi. Pa mislim da kr nekaj remixov obstaja.

No v refrenu poje down, down down down.... nisem vam s tem davnom povedal veliko ampak mogoče malo starejši kaj spomnete

Tole mogoče
confused-1.gif

Paul Johnson - Get Get Down


JAAAA
cheer.gif
thx
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Schumi - ne, žal ni prava.
frown-1.gif
Pozabila sem povedat, da se dostkrat vrti na Val202...
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.121
48
48
122
Tvoj opis me najbolj spominja na:


Jaz pa iščem naslov komada iz reklame za Toyoto (avti se preoblačijo iz modela v model, za znamko nisem siguren).
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ne, tud ta komad ni
grin1.gif
je pa glas dokaj podoben.... še enkrat; v refrenu je SAAAAJ VEŠŠŠ DA ŠEEE RAAAD TEEE IMAAAMMM...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Iscem en komad, ki ga zadnje case slisim po radiu in sicer mi deluje v stilu izvajalca 6 Pack cukur, Murat & Jose, Kocka...skratka neke vrste "rap" je.

Vmes vem da poje v stilu "v soli bila si najboljsa, a sedaj poglej se".... "in sedaj delas kot natakarica v lokalu"... besedilo ni točno tako,drugače bi že našel po googlu.
Je pa bolj umirjen komad.

če ima kdo vsaj naslov, bo že pomagalo.


EDIT: če to ni ironija, včeraj sem pol ure iskal, zdele pa našel v roku minutke
crazy1.gif


 
Nazadnje urejeno: