Iščem, pa ne najdem - film

I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Kwa ti pa je!??

Slovenščina pač ni "Vuk Karadžič" , v milu mater!
10.gif

Karadžiæ bi sam prevedel celoten film. "Karadžiæ" pač ni Demz
grims-1.gif

P.S: "v milu" je bolj "Karadžiæščina", kot Slovenščina. Zdaj se mi zdi google translate še boljši predlog, kot sem ji je zdel inicialno
zmaga.gif

Vidim sedaj zares, da sem se izrazil malce čudno. Moral bi napisati: "v miLu mater". Medtem ko mehkega č-ja in ostalih vzhodnjaških eksotik niti slučajno ne uporabljam. Tako da "Karadžiča" sem kar v redu napisal - razen če si morda pričakoval, da ga bom v cirilici.
 

pado

Zelenc'
27. jun 2016
4
0
1
Živjo. Mene pa zanima film, ki govori o nekem tipu ki pride k neki bogati družini na kao poslovni sestanek z poslovnim človekom. hčerka od tega poslovnega človeka se zaljubi v tega tipa. namen od tipa je da ukrade neke bogate diamante al kokrkol. bivši fant od te hčerke jo hoče spreobrnt da ta tip ni zvest do nje ampak ga hčerka ne posluša.na konc filma ta hčerka pogrunta tega tipa da jih hoče okrast. zato misl ženska da ga ubije, kjer leži negiben na tleh. njemu uspe pobegnit in na koncu filma pokaže kako tip na novo osvaja neke bogate ženske nekje na bahamih.
 

pado

Zelenc'
27. jun 2016
4
0
1
ne ni.. mislm da je biu ta premožn oz. poslovn človek robert wagner ampak pod njegovim imenom ne najdem tega filma.
 

pado

Zelenc'
27. jun 2016
4
0
1
pa mislm da je ta hčerka imela ime v filmu laura van den hayden al nekaj tazga mogoce..
 

splash

Fizikalc
1. sep 2007
415
37
28
42
Ali ima kdo kakšno idejo, kje bi našel ta film.
The life aquastiv with Steve Zissou oz.naš naslov, Življenje pod vodo
smile-1.gif

menu_02.jpg

Sicer film ni nekaj posebnega, ampak ima tako poseben (odbit) humor, ki ni vsakemu vsec.
Vendar si ga želim najti in si ga še 1x pogledati, vendar ga nikjer še ne najdem.
 

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
Poslovnež pride na Japonsko in se zaplete s poročeno žensko (svojega poslovnega partnerja?)
Toliko mi je žena vedela povedati o vsebini
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.559
6.162
113
Pred leti sem gledal italijanski film v katerem nekega poštnega uradnika zaradi goljufije iz severa Italije, milsim da Milana, kazensko pošljejo na jug v neko vasico. Film je komedija in bi si ga rad še 1x ogledal, pozabil pa sem naslov. Kdo pozna?