Iščem odlično restavracijo višjega nivoja

Za predjed bi jedli kakšno morsko specialiteto, glavna jed pa riba ali meso. Abient mora biti lep in ne preveč svetel.

Gledal sem restavracijo Manna, ki je to kar iščem ampak je zelo zelo draga. Malce ceneje ni potrebe da je bistveno ceneje in bo super
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Se pravi gledaš za gostilnami, ki so specializirani za morske zadeve...,

Če je v igri Ljubljana bi ti svetoval gostilno Krpan
Drugi je Vrbinc , ampak je kar drago.
Dobro ribo dobiš tudi Pri Noni
Pogojno tudi Operna klet,ampak že dolgo nisem bil tam, slišim, pa, da ni več tako kot včasih.

Edit, v gostilnah, ki so omenjene seveda dobiš tudi mesne zadeve...
 
Nazadnje urejeno:

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Restavracija Hana nekje blizu Pošte Slovenije.
Restavracije v Piranu: Tri vdove, Pavel 1, Pavel 2, Pa še ena je naprej, mislim da Ivo.
Restavracija Kaiser v Rogaški Slatini.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Taverna Tatjana v stari LJ.
Nekateri so bili navdušeni nad Cubom, jaz sicer ne (črna rižota je bila pod nivojem in če se enkrat nategnem tja ne grem nikoli več). Mi je bil pa ful všeč nek sorbet ali nekaj podobnega (saj se niti ne spomnim več točno, kaj je bilo).
Tri vdove so bile prvič zelo ok, drugič pa je bil poraz, s tem da smo jedli popolnoma enake stvari kot prvič (kovač, dagnje, losos, panna cota...).
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja... Tatjana
cheer.gif


Drugače pa je zelo dobra ribja restavracija Asado, Levec pri Celju.
 
Nazadnje urejeno:

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Vse je od kuharja odvisno. Če zamenjajo kuharja ali kuharje, lahko kvaliteta hrane hitro pade.
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Res ja, ampak smo posumili, da so našega kovača nekje pozabili, ker smo nanj čakali 1 polno uro, potem je bil pa še nekaj čudno "prekuhan", malo postan. Se nam je pa ful zamerilo, ker smo bili tam maja 2007 in nam je bilo zelo všeč, tudi cene so bile ok, potem smo šli septembra striktno z namenom ponovnega dobrega obiska in so nam postregli s postano hrano in večjim računom.
grin1.gif
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
Na obali:
Norbedo-Al mulin (Bivje)
Vila Andor (Ankaran)
Skipper (Koper)
Ribič (Izola)
Sidro (Izola)
Primorka(Strunjan)
Tomi (Portorož)
Miranda(Portorož)
Zlato sidro(Portorož)
Božiček(Seča)
Ribiæ (Seča)
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
če pa želiš jest odlične mesne jedi pa ti priporočam Domačija Šajna-Šepulje pri Sežani....1a...prva klasa....hmmm za dve osebi okol 70 evrov....odvisno kaj želiš....
zmaga.gif
 

damjanf1

Pripravnik
2. sep 2007
53
0
6
doma
Ima smisel ja, da imamo še drugi uporabniki foruma koristne informacije.
Sam priporočam gostilno Korte na Kortah, Norbedo- Al mulin, bližje lj. pa mogoče Boter na vrhniki.

Damjan
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Citat:
Uporabnik dragan pravi:
Na obali:

Ribič (Izola)

Mmmmm, Ribič v Izoli. Še zdaj se mi sline cedijo, ko se spomnim na golobico in ciplje (pa še ena riba je bila, pa se ne spomnim)
zmaga.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Boter na Vrhniki pa res ni visjega nivoja. Meni osebno zelo zanic.