Iščem mizarja, da mi odžaga dve letvici

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.719
145
63
Drugac imajo podobne palčke v Bauhausu. Najdes nekaj podobnega pa prilagodis?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Joj, kolk problemu :)

Ce nic ne najdes, ti jaz lahko naredim v nulo tako kot zelis...

Lp
evo en konkreten odgovor. bravo pek007 :zmaga:
drugače tudi Utisevalec se je ponudil, celo že opisal postopek izdelave glede rezov in podobno:bruh:, ampak izvedel pa on verjetno ne bi, v njegovem dometu je samo nakladanje in pametovanje, pomoč nekomu ni v njegovi domeni
tak da... več pekov in manj utiševalcev na forum, pa bo življenje lepše.
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.145
330
83
38
ja, jaz niti ne bi rezal... s sabo prinese material kar hoče in obojestranski lepilni trak... 2 min da narišem na računalniku, 3 min da nardim, kaj more cnc narest... in pritisnem tipko start in je to to... pa pač 1 ura opazovanja, če se nebi igral s šmirglam pa 2... in to je to... nič nastavljanja kotov, nič napačnega orodja... še vzorčke lahko naredim na letvico... pa topla voda teče, ko pipo odprem :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX, tony in x5x

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
ja, jaz niti ne bi rezal... s sabo prinese material kar hoče in obojestranski lepilni trak... 2 min da narišem na računalniku, 3 min da nardim, kaj more cnc narest... in pritisnem tipko start in je to to... pa pač 1 ura opazovanja, če se nebi igral s šmirglam pa 2... in to je to... nič nastavljanja kotov, nič napačnega orodja... še vzorčke lahko naredim na letvico... pa topla voda teče, ko pipo odprem :D
Koliko je potem cena za to uro in pol dela z letvico?
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.145
330
83
38
obojestranski lepilni trak minus kar se porabi za izdelavo? bolj kot da bi živel od tega mi je izziv narediti... živim od drugih stvari :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino