Iščem inštrukcije programiranja

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
philips misliš? ker ocene imajo kar dobre, bom še ti dve knjigi pogledam na amazonu, kaj pravijo za njih :)

vem za pašnike, samo so rabljene po 10-15€ max :p
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
To je bil kakšen vaš bivši prfoks na kakem faksu?
appollo8: kako si omenil, sem poslušal končal en course pri tipu in na koncu res dobim tole :)

Wouldn't it be amazing to learn how to use your new web design skills to build modern responsive websites with HTML5 and CSS3?

All you need to do is to enrol in my best-selling course “Build Responsive Real World Websites with HTML5 and CSS3" today!

This is the absolute #1 Top Paid Course on HTML5 and CSS3 in the official Udemy rankings with 2,500+ 5 star reviews!

So here is my gift for you: you get a 95% discount because you're awesome and watched this course all until the end :)

YOUR PRICE: ONLY $10

kar mislim, da me ne bo pobralo :)

https://www.udemy.com/design-and-develop-a-killer-website-with-html5-and-css3/

kaj veste se lahko udemy račun šera? :)
 
Nazadnje urejeno:

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Verjetno je odvisno od osebe do osebe, kako se uči, samo jaz nikoli nisem imel neke koristi id programerskih knjig. Veliko bilj koristen je kak tutorial/predavanje, kjer ti predavatelj razloži osnove. Obvladal boš pa stvar itak šele ko bo v praksi uporabljal. V knigi je čisto preveč informacij in grejo v detaile in robne primere, ki jih v praksi zelo redko rabiš. Ko pa naletiš na njega pa najdeš rešitev na stackoverflow-u
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
To je bil kakšen vaš bivši prfoks na kakem faksu?
appollo8: kako si omenil, sem poslušal končal en course pri tipu in na koncu res dobim tole :)

Wouldn't it be amazing to learn how to use your new web design skills to build modern responsive websites with HTML5 and CSS3?

All you need to do is to enrol in my best-selling course “Build Responsive Real World Websites with HTML5 and CSS3" today!

This is the absolute #1 Top Paid Course on HTML5 and CSS3 in the official Udemy rankings with 2,500+ 5 star reviews!

So here is my gift for you: you get a 95% discount because you're awesome and watched this course all until the end :)

YOUR PRICE: ONLY $10

kar mislim, da me ne bo pobralo :)

https://www.udemy.com/design-and-develop-a-killer-website-with-html5-and-css3/

kaj veste se lahko udemy račun šera? :)

ga trenutno ne uprabljam, html,css,javascript,php,python.

5€/mesec, če vzameš za celo leto ti dam extra mesec, podpiševa pogodbo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Pusti ti Indijce, oni so na drugem koncu sveta in težko konkurirajo lokalcem. Outsourcanje v Indijo pa tudi ni mačji kašelj, se je marsikdo precej opekel.

Lepše prideš skozi če se učiš mainstream zadeve, saj je za to največ materiala in tudi največ zanimanja.

Pa tudi kot začetnik boš lažje dobil službo. Če neko podjetje išče eksotiko, bo rabilo eksperta, ne pa začetnika :fredi:
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Uči se raje kaj bolj perspektivnega. SAP se v podjetja uvaja za več desetmiljonske zneske in pri tako veliki naložbi ne bodo šparali par 1000€ pri inženirjih in vzdrževanju.