Iščem DVD player

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Kaj je pa 5960 drugačen od tvojega (razen da je cenejši)? Nima HD?

Še nekaj me zanima - je potrebno za gledanje preko HDMI povezati tudi avdio kable ali gre preko HDMI tudi zvok?
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Meni z laptopa do TV-ja ne prenese zvoka.
frown-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ne bom pamtn sam mislm da treba zvok klasično prek chinchov potegnt...
Če je v igri HDMi..
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
@Mantara
Kaj pa Pioneer DV-600AV ?
HDMI, optični, koaks izhod, ter 5.1 izhod za aktivni 5.1 sistem.

Edini minus je majhen font pri gledanju podnapisov ( samo divxi ).... Preko USB se da priklopiti trdi disk ( kar pomen velik filmov =) )
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Če vse deluje more it tud zvok prek HDMI-ja, mam tko prkloplen DVD-player, pa tud iz laptopa, ki ima HDMI izhod se zravn prenaša tud zvok, mogoče je pa treba kje v nastavitvah izbrt da gre zvok prek HDMI-ja.
 

bushi

Pripravnik
12. avg 2007
381
0
16
Obišči stran
Odločam se za Philips DVP 5960.

Zanima me, ali je možno zbirat posebne podnapise, recimo da ni isto ime kot film.
Ali je možno priklopit zvočnike (5.1 sistem) normalno brez reciverja.

To bi blo zaenkrat to

hvala
lp, bushi
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
glede zvočnikov:
lahko priklopiš 5.1 na njega brez reciverja, sam moreš imeti nek ojačevalec, ponavadi je tako, da je to spravljeno v wooferju. da bi pa kar 6 zvočnikov od kakega stolpa priklopil gor pa ne bo šlo.
pa rabiš take zvočnike ki imajo coaxialni vhod, ker po tej slikci sodeč ima samo coaxialni 5.1 izhod.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Tudi jaz se odločam za novega in sicer Philips DVP 5960/80. In pa vprašanje: kako je s predvajanjem raznih formatov Divx filmov in še posebej zvoka, trenutno imam Scott DVXi 960BK, pa mi veliko filmov ali ne predvaja ali pa predvaja brez zvoka. So podobni problemi pri Philipsu in če so, se to morda lahko reši s upgrade-om, recimo za nove codec-e?
Menjma zato, ker mi Scott malo nagaja, včasih na original DVD-jih zmrzuje slika, USB dela in ne dela,...
Odprto puščam še možnost nakupa DVD recorderja, ali obstajajo taki, ki bi imeli dva CD-ja, kot recimo dvojni kasetarji? Predvajati pa mora seveda podnapise in vse možne formate Divx filmov. HELP...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik bushi pravi:
Odločam se za Philips DVP 5960.

Zanima me, ali je možno zbirat posebne podnapise, recimo da ni isto ime kot film.
Ali je možno priklopit zvočnike (5.1 sistem) normalno brez reciverja.

To bi blo zaenkrat to

hvala
lp, bushi

Že stari modeli so predvajal podnapise ki niso imeli isti ime. Dvomim da je sedaj drugače..
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.198
1.815
113
ta predvajalnik imajo doma starci (hdmi izhod)...pa predvaja divx-e in podanapise...le da pri nas ni videti šumnikov v podnapisih..zdaj ne vem...ali bi bilo treba kaj nanovo naložiti programsko orermo (ne najdem nič novega) ali kaj nastaviti (nič nenajdem)...ali so že sami podanpisi v napačnem 'formatu (kar dvomim).

Sem enega nesel tako nazaj ker daljinec sploh ni trzal....potem mi je pa oni v štacuni pametoval da je vse ok...pa sem mu komaj modelu dopovedal da naj stopi en korak izven idelane linije
10.gif


Mene moti pri tem predvajalniku da je hudo slabo odziven na dljinca...kakor hitro si malček izven centra komaj prime. Pa še ko ga prižgeš...se ugasne lučka 'standby' inpredno se prižge 'napis' na ekrančku..traaaaja. Takod ane veš..a.li ti dljinec ni prijel ali je kaj drugega.

Kar se mene tiče je to bolj en čuri muri predvajalnik. Dela pa..to je res
evil.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Hm nov software bi moral podpirat šumnike. Ker jst mam ena satar jajca od Philipsa (630 model) ki v osnovi sploh ne bere podnapisov. Sm snel upgrade z Philipsove strani in dela bp..

Če se ne motm je na prvi strani Cifra opisal kako je poštimal zadevo
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno: