Iran

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
V Iraku se zdej izvajajo obračuni med Šiiti in Suniti... in to delajo na dnevnem nivoju:


2011.11.10 (Ghazni, Afghanistan) - A mother and daughter are stoned to death for adultery following a fatwa.
2011.11.10 (Lashkar Gah, Afghanistan) - Two civilians are incinerated by a suicide bomber. A child is badly burned.
2011.11.10 (Chamkani, Afghanistan) - Fedayeen stage a suicide bombing, with supporting fire from a mosque, which leaves three locals dead.
2011.11.08 (Yaroslavl, Russia) - Suspected Islamists shoot a rival imam several times in the head.
2011.11.08 (Samarrah, Iraq) - Three Shiite pilgrims are sent to Allah by Sunni bombers.
2011.11.08 (Mogadishu, Somalia) - Two person are killed when al-Shabaab militants throw a grenade at a house.
LINE

tko nekako muslimansko se obnašajo......
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Irak je v razmerju siiti - suniti nekje 50-50. Z rusitvijo oblasti Sadama Huseina so na oblast prisli siiti. Kdo jim je pri tem pomagal? Oz. kdo je zamenjal strani in potem ko je nekoc Sadamu pomagal mu je kasneje zaril noz v hrbet? Znan kak primer pred kratkim?
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
a ti predalčkaš muslije zdej...

še zmeraj men ni jasno, kaj žene musliče v pobijanje med sabo, mogoče bi clo zastopil tujce, ampak njih same.

predvsem najebejo ženske in otroci........
Je to napisano nekje v koranu al kaj...

In potem se čudiš, zakaj vas svet ne mara?

Problem, ki ga kar nočte komentirat, al je spet ZDA kriva.......
 
Nazadnje urejeno:

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Citat:
Uporabnik reality pravi:


predvsem najebejo ženske in otroci........

Dj ti men povej pametnjakovic kdo mislis da bo najebal takrat ko zacnejo bombardirat Iran? Mar ti res verjames da se tolikokrat "zmotijo" ob vsej tej tehnologiji in namesto skladisca urana razfukajo bolnico ali solo? Bos rekel da se to ni dogajalo v Afganistanu in Iraku?
Sploh mi pa ti ne utrujaj s svojim moraliziranjem, najprej zagovarjas vojno, potem pa ti je kao bad za zenske in otroke. Res si me ganil.
stupid-1.gif
 

Zlatan_27

Pripravnik
14. jan 2011
36
0
6
Ok folk,jest se poslavljam iz te teme,thesmos in ostali vam tudi priporočam da se sploh več ne ubadate s tem...ni vredno.
Zanima pa me glede na to da sem šele pred kratkim začel resno spremljati ta forum če tukaj admini ali modi kaj delajo,kajti iskreno sem mnenja da sta 8888 in pa reality zrela za kak ban.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Ti men odgovor, zakaj se musliči (kateri daleč pobijejo največ civilov) pobijajo med sabo.......

Za ZDA pravte, da to počnejo zaradi denarja.....

Zakaj pa musliči? simpl vprašanje.. Pa ne mi odgovarjat, da so zato krivi tujci...
V čem je štos Themos...

Še enkrat največji teror in pobijanje nad lastno vero izvajate prav musliči??

V ČEM JE ŠTOS?
vera - pravte, da je miroljubna
a zaradi keša
zamer
zaradi tega ker taki ste?

Še enkrat moralizirate v Z svetu vi in ne mi... Jest se strinjam z politko skupnosti, ki pripadamo, torej EU in ZDA, ki sta veliki zaveznici....

V muslimastvu je to očitno fatamorgana, tam se sovražite in koljete kot lačni psi?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik reality pravi:
Ti men odgovor, zakaj se musliči (kateri daleč pobijejo največ civilov) pobijajo med sabo.......

O da... "Muslici" po dveh svetovnih vojnah ("nemuslici"), uporabo atomske bombe (med "nemuslici"), holokavstu ("nemuslici"), krizarskih vojnah, itd, itd si ti upas filozofirati koliko muslislicev se pobije "med sabo"? Katera "muslic" drzava trenutno izvaja agresijo in kje? Koga okupirat? Kje to "muslici" harajo po tujem ozemlju?!
stupid-1.gif


Tako so facti klele
stupid-1.gif
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Res ne vem zakaj bi se jaz moral ukvarjati in obremenjevati z odgovorom, ce ti ne odgovarjas na moje replike.

Vidis, ce bi poznal zadeve in ne bi bil tako nerazgledan me ne bi spraseval teh vprasanj. Torej je ocitno da ne poznas situacije in razmer na bliznjem vzhodu, podpiras pa vojasko posredovanje in vojno na tem obmocju saj kot trdis je to obmocje problematicno. Torej kako lahko obenem toliko pametujes, ne poznas pa taksnih osnov? Je morda v tem problem tvoje zaplankanosti?
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Na S Irskem je bilo 3000 mrtvih v 30 letih, tam dol jih je skoraj vsak teden toliko!

Kadar so cloveska zivljenja v igri stevilka ne bi smela biti pomembna. Kot verniku bi ti to lahko bilo jasno.
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Ne vem zakaj me vedno znova mecete v isti kos z 8888?
Bos zdaj vsakega cloveka ki se bo izjasnil za vernika primerjal s tem kretenom?
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Ko nimaš odgovora, vlečeš zgodovino gor.......

Še enkrat musliči terorizirajo po celem svetu, tudi tam, kjer niso imeli nikoli nič. Pobijajo največ svojega in to je fact.......
seveda vas to ne moti......

Ko govoriš o haranju... harali bi... samo ne morate, ker vam Z in druge velesile to ne dovolijo, ko se bo to spremenilo bo sranje veliko. Glede nato, da se sovražite med sabo in pobijate.....
bo to trajalo še kar precej časa.....

to je fact......


Lep primer je sedaj v Makedoniji, kjer so celo ustavili popis prebivalstva....
od vas druzga kot pizdarije ni mogoče pričakovat... seveda more bit grupisanje dovolj števično, drugač niste nevarni.......

To lahko potrdi vsak Srbjanc, Makedonc ali Črnogorc........ povsod so problemi z vami......

isto je drugod.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vsakega ne, samo tiste ki jih poznam. Dejstvo je da so vere na tem svetu naredile več hudega kot dobrega. POznam ogromno dobrih ljudi ki so in krščanske in muslmanske vere a nasplošno je tko in zato so si verniki sami krivi.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Glede nato kako zagovarjaš Irance...

pejt dol pa to povej na glas in poročej......

Takrat ti bo jasno o čem govorim. Mogoče dej še pinki srajčko gor..

ps pa ne zajebavam..
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Ce bi ti bil kaj bolj bister, bi dojel da ne zagovarja nikogar. Le jasno mu je da vojna in bombardiranje Irana ne bo nic resilo. Sj bo tud teb mogoce potegnilo... ali pac ne...