Iphone hotspot wrong password

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.701
138
63
Zivjo

sedaj ze kako leto uporabljam Iphone - vrhunska jajca btw

Vglavnem, vedno znova se mi pojavlja, da se nekatere naprave ne uspejo povezat na hotspot. Javi, da geslo ni pravilno ceprav je.

sem spremenil geslo, ime telefona, vklopil compatibility mode, ponovno zagnal telefon…


ali je treba res vsakic resetirat telefon? To se mi res ne da delat leta ‘22.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
A1 tud. Imam samo probleme z povezavo 10+ let starega ipad mini gen 1, ki je ostal na Ios 9.5. Ta se pa enkrat poveže, enkrat ne.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Nekateri ne dovolijo tetheringa. Sicer dvomim da je to vzrok. Pri meni to napiše pri zastarelem ipad mini. mam občutek da prikljapljaš nekaj hudo starega, z nekimi zastarelimi protokoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
  1. Update Carrier Settings to Fix Personal Hotspot. Every iPhone has a hidden set of carrier settings. These settings help your iPhone work with your phone company. Carriers issue updates from time to time, though not as often as iOS updates. If Personal Hotspot isn't working, check for and install available carrier settings updates.

  2. Confirm Your Phone Plan Includes Personal Hotspot. Have you changed your phone plan recently or switched phone companies? Personal Hotspot might not be working because your plan doesn't include it. Most phone companies' data plans include Personal Hotspot these days, but some don't. You may also be able to remove the feature. So, before you do anything else, log into your phone company account and make sure your plan includes Personal Hotspot. If it doesn't, add it.

  3. Reset Network Settings. The iPhone stores network settings that help control how you connect to Wi-Fi, cellular, Bluetooth, and other networks. If a problem crops up in your Network Settings, it can cause the Personal Hotspot to stop working. Reset your Network Settings to solve the problem.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.701
138
63
V tem trenutku gre za res starejsi Huawei Nova. Se mi je pa ze zgodilo tudi z Win 10 prenosnikom in tudi Ipadom, ene 4 leta starim, vendar poupdateanim. Wifi protokol je ze 20 let enak tako, da to ne bi smel bit problem.
Jaz mislim, da je nek bug v iphonu, kise kot vidim na netu, ze dolgo casa vlece.

Telefon je sicer od A1 (iphone 12 pro). Default nastavitve od APN so od Simobila. Uporabljam pa Bob kartico.
Me tudi heca vsakic, ko grem prek meje. Te APN nastavitve se nekaj zj*** in mi net ne dela. Tudi, ce vse prav vpisem, ne dela dokler ne resetiram network settings.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
V Sloveniji ne sme biti problemov z bilokaterim operaterjem, mora delati. To je pač bug na applovi strani, it just works. Za tujino pa moraš vpisati bob nastavitve in resetirati telefon. Ampak hotspot v tujini pa vseeno ni nujno da bo delal, kljub bobovim nastavitvam.