iPhone 3G vs. HTC Diamond

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Bral sem že na ostalih forumih to primerjavo, sedaj me pa zanima kaj vi mislite o tem. Mislim da bo to tudi marsikoga zanimalo.
- iPhone lep, velik display, dober OS.
- Diamond majhen, dobra resolucija displaya, vendar premajhen in počasnejši OS (čeprav z novim romom 1.93 dela kar hitro)

Glede na to, da večina (ali pa ne) ljudi uporablja telefon za klicanje, tu pa tam kakšen sms in mogoce prebiranje pošte oziroma gledanje internet strani - kateri telefon po tem takem izbrati?

LP
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
iPhone, ker ima THE touchscreen in ne poplavo pikometrsk ikon, pa tudi aplikacij je vse vec.. tudi izdelan je bistveno kvalitetnejse..
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
hja vprašat se moraš kaj rabiš
iPhone je pomojem definitivno multimedijska igračka..., diamond tudi...samo recimo premikanje po menijih ipd...dela bolje na iPhonu
čeprav kot zgoraj omenjeno po 1.93 ROMu in vseh tweakih...je res hiter.

definitivno je več aplikacij za Diamonda....recimo navigacije delajo vse....trenutno imam Garmina in iGo8
potem maš vse različne goodije malo vrzi uč na xda forum...tam je tudi anketa če bi gdo menjal Diamonda in večina ga nebi menjala...če se rpav spomnim samo 4% bi vzelo iPhone....Link do ankete link
glede povezljivosti je pomojem Diamond v veliki prednosti.

Če ti je na Diamondu premajhen displej počakaj na HTC Touch HD...

Glede kvalitete v primerjavi z iPhonom nemorem komentirat...ker iPhona še nisem imel...je pa Diamond ki ga imam dobro narejen ( v primerjavi z nokiami ) prask nima....zraven dobiš itak zaščitno folijo ki je neopazna. tako da displej, tipke in ohišje je 1a
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Če potrebuješ navigacijo, vzemi HTC-ja.... za skoraj vse ostalo pa iPhone. Če ti navigacija ni prioriteta, lahko tudi vzameš iPhone, ker sem prepričan, da bo prej ali slej tudi za iPhone izšla primerna aplikacija... Ima vsak svoje prednosti in pomanjkljivosti. Pač moraš vedeti, kaj boš ti največ uporabljal.
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Dobim jutri iPhona, premislil si nebi, ker sem zelo navdušen nad njim
smile-1.gif

Samo tako me je zanimalo kakšno mnenje ostalih o primerjavi. Še vedno sem pač mnenja, da mi velik zaslon in dober OS pomenita največ.

LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Prav maš. Mam zaj par dni iphona 3g, pa ga ne menjam za noben mobitel. Še za htc touch HD ga ne menjam.
OS, izdelava, zaslon, podpora z aplikacijami in predvsem igrami, itunes, intalacija krekanih aplikacij - vse deluje perfektno in zelo hitro. Lepše skorajda nebi moglo bit. Ko to VSE primerjam z WM, mi kar na smeh vdari.

Kot je že mikrohrad rekel. Če rabiš navigacijo, vzami diamond, vse ostalo je mnogo bolje na iphonu.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
sprva sem bil kontra ajfounu... ker sem bil navajen nokie in preprostega kopiranja podatkov na telefon in s telefona... pa ni važno, če je bil BT ali USB ali IR... vse je delalo brezhibno

silom prilike sem dobil ajfoun in se skoraj en mesec matral, da sem se navadil... moti me sinhronizacija na samo enem računalniku in malo komplicirano personaliziranje ajfouna ( zvonenja, ozadja, ipd) ampak, zdaj sem se navadil, pa rečem, da je to ta pravo, še posebej če je 3G ( sam uporabljam 2G )

sem imel v zadnjem času priliko malo preklikat samsung omnia, in je OK, ampak ajfoun je boljši... navigacije na telefonu pa zaenkrat ne rabim...

ni pa nobena od teh napravic primeran za računalniške invalide !

moj glas gre torej jabolku
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
HTC Touch HD izgleda zanimivo... bomo videli, ko dobim kaksen primerek za poigrat se
smile-1.gif
...
Tale telefon se bi veliko bolje odnesel s kakšnim Androidom, kot pa WiMo. Sicer pa se pustimo presenetiti (spet).