IP kamera in GSM

MaLiX

400. registrirani uporabnik
9. avg 2007
169
2
18
Obišči stran
Kupil bi si IP kamero, ampak mi nihče ne zna povedati ali bom lahko sliko iz te kamere gledal na HTC P3600 telefonu (Windows mobile telefonih)

Kamera naj bi podpirala tudi GPRS protokol???
Ali ima kdo tovrstne izkušnje, saj mi je res pomembno, da bi lahko sliko pogledal na telefonu.

Link od kamere
Lp
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik MaLiX pravi:
Kupil bi si IP kamero, ampak mi nihče ne zna povedati ali bom lahko sliko iz te kamere gledal na HTC P3600 telefonu (Windows mobile telefonih)

Kamera naj bi podpirala tudi GPRS protokol???
Ali ima kdo tovrstne izkušnje, saj mi je res pomembno, da bi lahko sliko pogledal na telefonu.

Link od kamere
Lp

Nikjer ne najdem podatka...je tudi za zunaj...?
...če je se pridružim nakupu pa si razdeliva stroške dostave...
pozdrav.gif
 

MaLiX

400. registrirani uporabnik
9. avg 2007
169
2
18
Obišči stran
Cena v € pride okoli 85€, poštnina je pa free, + upanje da ti jo carina spregleda. Ali pa če se dobi kje iz EU


Jaz bi jo kupil, če bi le vedel kako je z GSM podporo.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Podpira samo LAN in W-LAN mrezo - tisti GPRS je verjetno napaka.

"Support IE browser or any other standard browsers" - ne vidim problema zakaj ne bi delalo preko telefona.
V dometu kamere se lahko prikljucis preko wlan ce pa zelis oddaljani nadzor pa registriras eno od brezplacnih domen dyndns in na domacemu routerju nastavis preusmeritev na kamero
wink-1.gif
 

MaLiX

400. registrirani uporabnik
9. avg 2007
169
2
18
Obišči stran
Kolikor sem gledal druge podobne modele in prodajalce PZT WIFI kamer imajo enako napisano GPRS protokol.

Potem takem bi lahko gledal sliko na PDA.

Hvala
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
To ali bos lahko gledal ali ne, sploh nima veze s tem, ali podpira GPRS ali ne... GPRS je samo prenosni protokol za podatke...

Nadzor gre verjetno preko brskalnika... in ce nima v ozadju kaksnega nestandardnega protokola bo verjetno delovalo...
Ponavadi se upravlja preko ActiveX komponente, JAVA programcka ali cesa podobnega ...

Drugace jo imas pa tukaj se malo ceneje >> http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26358
smile-1.gif
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Hmmm, neki podobnga tud jest kupujem. A je kje kakšen sample video? Če boš naročal, se tud jaz priporočam, ker zadnje kar sem gledal je bilo tole" Intellinet SOHO ", kar po funkcijah niti približno ni podobno temu kar navajaš. Ne vem pa, kako je s kvaliteto.

PS: Pa kdo je proizvajalec? Kolikor vidim, je napajalnik za ameriški trg? Verjetno je kakšen kitajski "china export", ki ga bodo na Carini v smeti vrgl.... Ne vem...

LPM;
 
Nazadnje urejeno:

MaLiX

400. registrirani uporabnik
9. avg 2007
169
2
18
Obišči stran
Je pa res da bo na količino potrebno plačati carino.
Ker sedaj je davek nad 22€, carina pa nad 150€

Tako, da mislim da bodo ceneje posamezni popusti, glede na to da je poštnina free
 

MaLiX

400. registrirani uporabnik
9. avg 2007
169
2
18
Obišči stran
Imam eno statično IP kamero.
In mi GSM ne prikaže slike, ker kamera uporablja nek čuden AxtiveX.
Kako bi lahko ta activex naložil na PDA?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.383
1.008
113
Celje
Obišči stran
e to pa ne vem... imam tudi sam že 3 statične in na nokiji e51 mi zaenkrat ni uspelo naštimati, da bi lahko gledal. Je pa res, da se nisem kaj dosti ukvarjal s tem!
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Tudi ta rabi ActiveX. Piše v podatkih, da rabiš IE. ActiveX-a ne naložiš, dela samo na windowsih v IE. Je pa to api, ki ti omogoča poganjanje windows aplikacije v browserju. Če ga podpira win mobile pa vprašanje, pomoje ne.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Jaz gledam z WebCamXP mobile. Moraš pa na pc-ju laufat program in potem preko recimo GPRS-ja izbiraš v mobilni verziji na dlančniku različne kamere, ki jih pač maš priklopljene.