Intersport bicikli

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
No tole sem sedaj k bajti privleku:



Je pa res super biciklet
zmaga.gif
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
dobro so ti kolegi svetovali... in če imaš vsaj malo logike v glavi pozabi na hervis in podobno krš robo, ter pojdi v prave kolesarske trgovine.... jih je ko blata po dežju

Še moja izkušnja. Lani kupila nov trekking bicikel. Prevozim kar precej v sezoni in mi je zelo pomembno kako mi sede bicikl :) Brez testne vožnje ne kupim nič.
Bila sem v Hervisu, Intersportu, Bauerju, Trgoavto...moram rečt da nobeden ni impresioniru - težko sprobaš bicikl, ki ga kupuješ saj se ne moreš pelat z njim, pa kvaliteta koles res bolj vprašljiva, trgovci pa togi (hm študentje?).
frown-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ja lepše vozi!
če se lepo trudim, mi guma zdrži 3 sezone (se mi je samo enkrat zgodilo)
drugače pa nekje 2 sezoni
tongue-1.gif


za te, kaj jih imam pa zdaj (racing ralph) pa predvidevam da 1 sezono
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
no way... kile so kile
že tak mam bolj malo kg, tak da se bi mi to še tlko bolj poznalo
grin1.gif


Kaka teža, kake ozke gume. To ni pecikl
smile-1.gif


Rolat se lahko greš tudi z rolerji
smile-1.gif
))

Sam sem z gary fisher marlinom naredil že okoli 1550km to leto
smile-1.gif

Za težo, ozke gume se pa sploh ne sekiram. Čim širše čim težje, tem večje veselje
wink-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
No ker ste tu neki strokovnjaki za dele koles. Vas bom malo izkoristil.
Kateri plašč si naj kupim ?

Ta ki ga imam zdaj je zanič, saj moram vsak teden menjavat zračnico. Torej iščem nekaj kar ima zaščito. je pa 26"
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.618
113
če menjavaš nonstop rajši poglej če ni kaj v zračnici, oz. je felna opraskana in ti riba po zračnici.
za kaki teren to?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
če menjavaš nonstop rajši poglej če ni kaj v zračnici, oz. je felna opraskana in ti riba po zračnici.
za kaki teren to?


Stalno kak kos stekla not najdem
smile-1.gif

plašč je tanjši kot papir. Zato pa rabim kakšnega z zaščito...
Teren hmm.
Asfalt, brezpotja, vglavnem vse, razen hudega blata
wink-1.gif


teža mi ni pomembna, samo da je dobra zaščita.

bo pa 26x2.2
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
Niso te Nakamure slabe ja, moja je 7 ali 8 let stara, je kolega v Hervisu kupil nekega Balance ali kaj že, ma mojo staro zjahano kolešče se pelje lepše
bonk.gif


Ne spoznam se toliko na kolesa, kolo še servisa ni niti povohalo, zdi se mi sicer da gre ok, tudi nobenih čudnih zvokov od kolesa, ampak bi ga vseeno dal na servis. Kam ga naj dam v Mariboru? Pa koliko me bo koštalo? Kaj se menja sploh? Kolo se večinoma uporablja na asfaltu.

Ajde, vidim da je tukaj nekaj znalcev, razsvetlite me
smile-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
No ker ste tu neki strokovnjaki za dele koles. Vas bom malo izkoristil.
Kateri plašč si naj kupim ?

Ta ki ga imam zdaj je zanič, saj moram vsak teden menjavat zračnico. Torej iščem nekaj kar ima zaščito. je pa 26"

kaj ti naj rečem..... sem imel eno noro sezono, ko sem 2x tedensko (2 mesca nekje) flikal zračnice
je pa res da je bil totalno zaf00kan teren, vozil sem pa brez milosti
evil.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.618
113
glede na to da ga maš bolj za turistične vožnje, nekega stroška hudega ne bo. Treba je vse ležaje namazat, vilci olje menjat, če dela na olje, bremze in menjalnike naštelat, bovdne in zajle menjat. do tu je cena sitnica. Če si dosti kolesaril zna bit, da je ketna raztegnjena in jo bo treba menjat. Če si dolgo vozil z raztegnjeno, ti je sfookala še zadnje zobnike. to oboje pride recimo 30€.
v mariboru je dober in pošten freestyle servis. cene pa imajo vsi več ali manj iste. izogibaj pa se serviserjev raznih hervisov ipd. ker so nesposobni že za osnovne stvari porihtat