INŠTALACIJA Garmin Mobile XT na Sony ERICSSON P1i

hittman

Zelenc'
20. feb 2008
3
0
1
Hvala Andrej! Še eno vprašanje: Ko hočem inštalirati mapsource 6136 po sprejemu licence, potrdim next. Potem mi javi napako "Previous MapSource not found! Setup will terminate!"

Hvala!
 

hittman

Zelenc'
20. feb 2008
3
0
1
Imam to karto "Garmin mapsource topo Austria pc+gps unlocked rar". Kaj naj naredim notri so le img files? Če to ni pravilno,kaj naj iščem. Še ena stvar, garmin mi ne zazna gps sprejemnika. V programu piše le Garmin gps sprejemniki!

Hvala!
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Citat:
Uporabnik impala pravi:
Če pa nikjer ne najdem pravi UK!!! Pa to ni res
shocked-1.gif
(
naj mi ga kdo prosim pošlje na mail simon.haluzan@gmail.com

hvala

A ti to iščeš anglijo ali iščeš nelegalno pridoblej ključ za odklepanje... če je slednje naj ti povem da je vsak ključ narejen na osnovi tvoje ID naprave, torej ni nekega univerzalnega ključa.
 

bani

Zelenc'
21. feb 2008
6
0
1
zdravo imam problem ne njade mi gps bt naprave, kljub temu da sem vse naredil po navodilih. Ali je možno da je problem, ker je gps wayfinder
 

grindfreak

Zelenc'
26. feb 2008
3
0
1
Jaz mam podoben problem.. Instalacija programa deluje ok, zatakne se pa pri zdruzevanju z GPS modulom. Kolega mi je rekel, da nekemu njegovemu znancu dela normalno z prilozenim RoyalTek modulom. Nevem ce je mogoce problem firmware gsma, saj se ne morem normalno povezati z gpsom izven wayfinder aplikacije. V Garminu pa mi enostavno ne deluje, ker ju ne morem pairat. A ma kdo mogoce kako idejo kaj bi bilo narobe?
 

bani

Zelenc'
21. feb 2008
6
0
1
Poglejte zadeva je naslednja če imaš novejši wayfinder modul ga ne najde, če je starejši ga najde, mogoče če je modul druge znamke pa ga najde. Če imaš podoben problem predlagam tom tom tam dela brez problema. moram pa reči da je tudi kar zelo natančen. danes sem ga preizkušal in dela v piko!
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Bani: GPS ni wayfinder-to je navigacija;
Bani,grindfreak: če uporabljata SE P1-Garmin definitivno z priloženim modulom deluje (vsaj večini na tem forumu).
GPS in telefon moraš prvo sparit, šele nato bo deloval pravilno.
Druga rešitev: restart telefona.
Tretja rešitev: zbriši garmina iz telefona(najbolje format kartice) ter ga ponovno inštaliraš.
 

grindfreak

Zelenc'
26. feb 2008
3
0
1
Hmm.. uporabljam P1i z prilozenim RoyalTek bt modulom. Ampak naj mi nekdo obrazlozi kak naj ga sparim, ce mi sam firmware tega ne omogoca.. Na modul se mi poveze samo ce ga ponovno iscem, pa se to samo za kakih 5 sekund, pol pa se disconnecta.. Tak da nisem se nasel nobene vairante kak bi ju normalno povezal. Pa mam nastavljen modul na trusted device, tak da nevem ka bi se lahko bil problem.. Firmware je pa zadnji razpolozljiv za SE P1i..
 

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
Vsem, ki imajo probleme z GPS sprejemniki....ni važno katerim

Enkrat za vselej naj se razjasni, da NI potrebno posebej dodajat, parit, združevat GPS bluetooth sprejemnika.
Vsak sprejemnik se enostavno vklopi, zažene Garmin Mobile XT in se v njemu izbere/doda. Če ga ne najde, se ONEMOGOČI sprejemnik, nato se ga ponovno OMOGOČI in ga bo v roku 10 sekund našel. 100%.
To govorim iz lastnih izkušenj saj sem preiskusil skoraj vse sprejemnike, ki se dobijo pri nas. To govorim za SE P1i/M600i + GPS...da ne bo pomote.
 

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
Citat:
Uporabnik grindfreak pravi:
Hmm.. uporabljam P1i z prilozenim RoyalTek bt modulom. Ampak naj mi nekdo obrazlozi kak naj ga sparim, ce mi sam firmware tega ne omogoca.. Na modul se mi poveze samo ce ga ponovno iscem, pa se to samo za kakih 5 sekund, pol pa se disconnecta.. Tak da nisem se nasel nobene vairante kak bi ju normalno povezal. Pa mam nastavljen modul na trusted device, tak da nevem ka bi se lahko bil problem.. Firmware je pa zadnji razpolozljiv za SE P1i..

Odstrani sprejemnik iz telefona in naredi tako, kot sem napisal zgoraj.
 

grindfreak

Zelenc'
26. feb 2008
3
0
1
ok, zrihtano.. Anddrej hvala za pomoc, ceprav sem naredil sam eno velko napako, ker nisem pravilno shranil .unl fajlov.. Sem pozabil shranit v " "
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

toni

Zelenc'
29. feb 2008
3
0
1
Sorry mogoče sem bukov ampak po 5 urah sem omagal meni pri ištalaciji gre vse ok ,ko pa želim zagnati GMobile XT mi pa javi aplikacija zaprta ,koda razloga KERN-EXEC .številka razloga 3.Sploh ne pridem naprej da bi videl ESN številko.Pa še zašteka mi!
Help!!!
 

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
Toni, kako si inštaliral Garmina? Ali tako, da si skopiral mape na kartico in zagnal .sis file? Če si tako, poskusi prvo zagnat inštalacijo iz računalnika da se ti kreirajo mape na kartici in potem inštalacija.
Druga opcija je pa tudi to, da imaš kartico formatirano v FAT32... s tem datotečnim sistemom se meni Garmin ni nikoli zagnal in je javil enako napako kot tebi. Je pa tudi priporočljivo, da je pri prvem zagonu sprejemnik dosegljiv in s signalom.
 

toni

Zelenc'
29. feb 2008
3
0
1
Najprej sem skopiran na kartico in potem zagnal inštalacijo,kasneje pa sem probal še inštalacijo preko računalnika,obakrat mi je enako inštaliral in se mi je pojavila aplikacija garmin xt ampak ko jo želim odpreti mi javi aplikacija zaprta itd..
Kartico sem pa formatiral preko telefona v meniju in ne vem v katerem je formatirana!
Lp
Toni
 

toni

Zelenc'
29. feb 2008
3
0
1
Sem rešil zadevo,napaka je bila da sem kopiral na kartico in iz nje zagnal inštalacijo.Ko sem zagnal inštalacijo na PC se je zadeva uredila.Zdaj bo treba sam še večjo kartico kupit.
Lp
Toni
 

jure_88

Zelenc'
7. feb 2008
6
0
1
Lep pozdrav!

Začel sem z inštalacijo GM XT na P1i. Inštaliral sem brez problema. Zataknilo se je pri odklepanju karte AR 2.00 v Mapsource, ki mi noče sprejeti generirane 25-mestne kode. Se morda komu kaj svita???

Lp, Jure