Inšpekcija udarila še po pekih. Mišji iztrebki itd

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Klik

Po mojem totalna katastrofa. Po mojem mnenju bi morali takoj zapreti polovico pekarn. In javno objaviti pri kom so našli nepravilnosti in točno navesti, kakšne nepravilnosti.

Tega se razni 'pdojetniki' najbolj bojijo, mislim, da bolj kot raznih denarnih kazni. In lepo bojkot, naj propadejo in gostinci in peki.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pekarna MišMaš
smile-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Saj si seznanjen, da gre v prvi vrsti za khm, kako se ji že reče, mednarodno teroristično mafijo, ne?
tongue-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Ma kaka totalna katastrofa.
Naredijo pregled enkrat na X let, potem pa bombastični članki na to temo. To je katastrofa. Kaj so ugotovili prejšnji teden ali mesec v ISTIH obratih? Enkrat je bil en avstrijski podjetnik na tv in je rekel, da ga na gradbišču tak ali drugačen inšpektor "obišče" približno dvakrat (2-krat) tedensko.
Če se država gre nadzor nad temi obrati, potem mora biti nadzor tak, da vsak ve, da ga bodo vsaj enkrat na mesec obiskali. Vse ostalo je brez veze. Bombastični naslovi in članki ne pomagajo. Naj bodo raje tiho, ker kažejo na svoje slabo delo.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.265
270
83
38
Ljubljana
Pojasnilo glede objave rezultatov nadzora
Zaradi velikega zanimanja javnosti glede objave seznama pregledanih gostinskih obratov, pojasnjujemo naslednje.

Poostren nadzor gostinskih obratov še poteka, zato bomo skupen seznam pregledanih obratov v letu 2014 objavili po končani akciji, predvidoma v prvem tednu januarja 2015.

Če začasno zaprt obrat spet posluje, pomeni, da je odpravil vse nepravilnosti in torej ne ogroža (več) svojih gostov. V primeru, da obrat ni odpravil ugotovljenih nepravilnosti, pa ne more poslovati in s tem tudi ne more ogrožati gostov.
 
22. jul 2007
12.851
1.332
113
123
Prejšnji teden restavracije, danes pekarne, jutri slasčičarne in vsepovsod je isti imenovalec, kako nategniti kupca in državo.
Naj se objavijo imena in priimki ter imena lokalov in prodajaln, ker to se ne dogaja od letos temveč desetletje sploh po pogostosti inšpekcijskih pregledov, potem pa da vidim te junake kako bodo v prihodnje poslovali z ljudmi, če sploh.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Napačno razmišljanje. Inšpekcijski nadzor ne more biti enkrat na 10 let in še to ne pri vseh.
Če te pekarne ne bodo mogle poslovati s kupci na drobno zaradi pokvarjenega imena, bodo pač več poslovale s šolami, vrtci in gostilnami. V teh primerih cena igra odločilno vlogo.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Folk je tudi trapast, da rine v tiste šiptarije s svojim denarjem, ampak kaj ko gre večinoma za blokarje, ki jim je to pač najbližje, lih med reklamami lahko skoči dol po burek.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.765
2.053
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Folk je tudi trapast, da rine v tiste šiptarije s svojim denarjem, ampak kaj ko gre večinoma za blokarje, ki jim je to pač najbližje, lih med reklamami lahko skoči dol po burek.

glede iz zgornjega seznama ki je sicer 2 leti star ni videti da bi šiptarji vodili ,sploh gelde na količino njihovih pekarn
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Folk je tudi trapast, da rine v tiste šiptarije s svojim denarjem

Se strinjam. Pa kdo pri zdravi pameti sploh še kaj kupi pri šiptarjih?

Jaz. Večinoma sadje in zelenjavo, kdaj pa tudi kruh v kakšni pekarni. Zakaj pa ne?
confused-1.gif


Sicer ne kupujem tega vedno pri njih, imam tudi "privatnega" peka ter "sadjedajalca" ampak kaj ko nisem vedno v njunih koncih. Zakaj torej nebi kupoval pri šiptarjih? Kot da imajo vsi mišji drek v moki.....
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.957
2.435
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Folk je tudi trapast, da rine v tiste šiptarije s svojim denarjem

Se strinjam. Pa kdo pri zdravi pameti sploh še kaj kupi pri šiptarjih?

Jaz. Večinoma sadje in zelenjavo, kdaj pa tudi kruh v kakšni pekarni. Zakaj pa ne?
confused-1.gif

Te s sadjem so tudi specialci, ja. Sem nekaj časa nazaj delal pri neki firmi na terenu, ki se ukvarja s pijačami in smo imeli posla tudi s šiptarji, uf kaj vse sem videl
crazy1.gif
. V Konkurenci pri želežniški postaji so imeli meso za pleskavice na tleh pri službenem WCju, pa ne v kakšni pakungi ampak direkt surovo meso na ploščicah le s tistimi lističi med pleskavicami. Smrad po švicu in umazaniji iz njihove garderobe je bil neznosen, osebna higiena na višku. Če želiš ti še kaj povem. Pa dober tek.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
no, sicer ne vem zakaj tako halo okoli tega, če so do sedaj tako delali, pa ni bilo nobenemu nič, očitno tist mišji drek le ni tako strupen kot ga spet rumeni mediji opisujejo.

ne vem zakaj se take zadeva obeša na veliki zvon. Inšpekcije bi mogle vsak teden imeti take nadzore po celi sloveniji. Ne pa da je enkrat boooom, pol jih pa spet ne bo 2 leti okoli...

kr neki skratka...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Folk je tudi trapast, da rine v tiste šiptarije s svojim denarjem

Se strinjam. Pa kdo pri zdravi pameti sploh še kaj kupi pri šiptarjih?

Jaz. Večinoma sadje in zelenjavo, kdaj pa tudi kruh v kakšni pekarni. Zakaj pa ne?
confused-1.gif

Te s sadjem so tudi specialci, ja. Sem nekaj časa nazaj delal pri neki firmi na terenu, ki se ukvarja s pijačami in smo imeli posla tudi s šiptarji, uf kaj vse sem videl
crazy1.gif
. V Konkurenci pri želežniški postaji so imeli meso za pleskavice na tleh pri službenem WCju, pa ne v kakšni pakungi ampak direkt surovo meso na ploščicah le s tistimi lističi med pleskavicami. Smrad po švicu in umazaniji iz njihove garderobe je bil neznosen, osebna higiena na višku. Če želiš ti še kaj povem. Pa dober tek.

eh... pa sej to vse vemo... nič novega. Pa je folk še kar tam pred šankom in naroča...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
ksz...

zadnjič sem bil pri mehaniku in je tudi stokal, da je imel inšpekcijo tam več ur, ni bilo pa nekih večjih nepravilnosti.

Kot kaže, se je država vendarle zganila, ampak imam občutek, da bolj zato, ker potrebuje denar od kazni, kto da bi ji bilo tako mar za zdravje in življenej svojih državljanov...inšpekcijo bi morali pa teli v živilski industriji fasati vsaj nekajkrat na leto, glede na nepravilnosti, se iz tega keša zlahka financirajo inšpektorji.

In redno in ažurno JAVNO objavljati sezname kršiteljev in ob tem navesti, kakšne so bile kršitve...mišji iztrebek v moki ni isto kot neustrezno označen delovni čas.