Informacijski sistem za poslovanje

1. mar 2023
2
1
3
Zdravo vsi!


Temo odpiram za vse, ki si želijo najti informacijski sistem za lažje poslovanje podjetja.

Naše podjetje je tudi kar nekaj časa iskalo sistem in končno smo ga našli. To je sistem ODOS od podjetja PIA, informacijski sistemi d.o.o.


Mi smo največje težave imeli pri pisanju potnih nalogov in z implementacijo ODOSa smo se teh velikih težav rešili.

Tako, da vam definitivno priporočam uporabo sistema ODOS.



Ima že kdo izkušnje z njim, pa želi deliti svoje mnenje?
 
  • Haha
Reactions: zino

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
A ima kdo sistem, ki ste ga sami parametrizirali? Problem teh programov je večinoma, da če hočeš/rabiš eno navadno polje za metapodatek, al pa bi en workflow rad naredil tako kot ga konkretno neka PIA ni predvidela, da čakaš ko vosu da ti sprogramirajo, tudi če plačaš, al te pa prepričujejo da raje delaj tako kot so oni predvideli (beri naredili smo stol, ki paše na vsako rit, samo na tvojo ne, zato pejd na fitnes pa se pol stlači v naš stol).
Mi imamo Mfiles-e drugače. Prednost je, da si sam kreiraš tipe dokumetnov, metapodatke, račune, workflowe potrjevanja,... recimo en teden dela da sparametriziraš, ampak dela kot je treba. So pa začeli posiljevati iz prodajne licence v najemni model, tako da razmišljam o menjavi za nekaj, kar nima fat clienta, ampak dela v brskalniku neodvisno od OS-a. Skratka da lahko vse sam sparametriziraš, pa goody-ji da ti metapodatke, npr. iz seznama strank, simpl v word template izvozi iz sistema pa nazaj shranjuje, pa da lahko single mail direkt shraniš notri... vem, težko najt. A je kdo Mayan gledal oz. ima mogoče?
Nočem bit odvisen od zunanjega (top) izvajalca v slo, da se mu sprdne nekaj narest, četudi je odličen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
Zdravo vsi!


Temo odpiram za vse, ki si želijo najti informacijski sistem za lažje poslovanje podjetja.

Naše podjetje je tudi kar nekaj časa iskalo sistem in končno smo ga našli. To je sistem ODOS od podjetja PIA, informacijski sistemi d.o.o.


Mi smo največje težave imeli pri pisanju potnih nalogov in z implementacijo ODOSa smo se teh velikih težav rešili.

Tako, da vam definitivno priporočam uporabo sistema ODOS.



Ima že kdo izkušnje z njim, pa želi deliti svoje mnenje?
Ma dej ne nabijej... ste kaockvazi strokovnjaki pa si se spletne strani ne znate naredit tako da bi cloveka zanimala za vec kot 2 sekundi
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
nekto: imaš prav, sem spregledal da je nek novoprijavljelec hotel narediti reklamo (jaz pa v dobri veri razglabljam... beda). Mogoče bi bilo fino da mod temo enostavno zaklene.
 

Julijasav

Zelenc'
7. mar 2022
9
6
3
Kako to misliš? Jaz sem bil gor vsaj dve minuti, ker sem iskal, ali sploh poslujejo še s kom, poslovno informacijski sistemi z občinami... :)
Zahvaljujemo se vam za vaše povratne informacije. Veseli smo, da slišimo mnenja naših uporabnikov, saj nam to pomaga izboljšati našo spletno stran in storitve. Če imate kakšne posebne predloge ali ideje, kako bi lahko izboljšali uporabniško izkušnjo, bi jih bili zelo veseli. Poleg sodelovanja z občinami imamo širok nabor strank, zato smo vedno odprti za nove priložnosti in partnerstva
 

vincenco

Pripravnik
25. jun 2009
60
38
18
Zahvaljujemo se vam za vaše povratne informacije. Veseli smo, da slišimo mnenja naših uporabnikov, saj nam to pomaga izboljšati našo spletno stran in storitve. Če imate kakšne posebne predloge ali ideje, kako bi lahko izboljšali uporabniško izkušnjo, bi jih bili zelo veseli. Poleg sodelovanja z občinami imamo širok nabor strank, zato smo vedno odprti za nove priložnosti in partnerstva
Hja kaj pa $$$ za predloge ali pa kaj kaj narejene A...:bonk:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Če že hočete predlog, za začetek pojačajte ekipo digitalnih pisateljev, ki vam delajo reklamo, mislim, samoreklamo, mislim antireklamo, mislim antisalamoreklamo.