Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
ni res..tile se potem kažejo, tole je potem po tv - estradniki.... mladina potem to pokonzumira in je gotovo. in za mladino s črvom v glavi, ko jih meče, je to to, botoks al the way.
Starši dostikrat ratajo nepomebni v tej vlogi.
Kar sami od sebe ratajo nepomembni ja, to se kar lepega dne zbudiš in maš teleta namesto otroka.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
Genetika dejansko na veliko stvari vpliva...

Včasih, če si bil poseben, žlehten, drugačen si bil tepen dokler nisi bil takšen kot ostali. Geni za bajse so bili tudi, pa taki pač niso dobili za jest. Zdaj si pa androgeni model pa debel ko pujs, ker matranje ljudi pač ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N

erikson

Guru
25. avg 2007
21.469
5.466
113
Inšpektorji nad vplivneže - od oglaševalcev so zahtevali sezname, s katerimi vplivneži sodelujejo. Ti bodo morali sedaj plačane objave označiti z besedilom "oglas". Ključniki v opisih #ad #sodelovanje #collab ne bodo več zadoščali.


Ta teden pa se je zgodil preobrat. Kot je na svojem Instagram profilu povedala podjetnica Petra Parovel, ki ji sledi 103.000 ljudi, je tržni inšpektorat okoli novega leta od podjetij zahteval seznam vplivnežev, s katerimi sodelujejo.

Inšpektorji so nato pod drobnogled vzeli vse ustvarjalce, ki so se znašli na seznamu, pregledali njihove objave, v zadnjih tednih pa vplivnežem poslali obvestila z vsemi napakami oziroma kršitvami, ki so jih odkrili. Parovel, ki spremembo sicer podpira, saj je bilo to področje po njenih besedah “kot Teksas”, je dejala, da morajo vplivneži objave zdaj za nazaj popravljati in jasno označevati, kaj je oglas in kaj ne. Če kršitev ne bodo odpravili, jih čaka globa. Pravil se morajo držati na vseh družbenih omrežjih in ne zgolj na Instagramu.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.675
829
113
Inšpektorji nad vplivneže - od oglaševalcev so zahtevali sezname, s katerimi vplivneži sodelujejo. Ti bodo morali sedaj plačane objave označiti z besedilom "oglas". Ključniki v opisih #ad #sodelovanje #collab ne bodo več zadoščali.


Ta teden pa se je zgodil preobrat. Kot je na svojem Instagram profilu povedala podjetnica Petra Parovel, ki ji sledi 103.000 ljudi, je tržni inšpektorat okoli novega leta od podjetij zahteval seznam vplivnežev, s katerimi sodelujejo.

Inšpektorji so nato pod drobnogled vzeli vse ustvarjalce, ki so se znašli na seznamu, pregledali njihove objave, v zadnjih tednih pa vplivnežem poslali obvestila z vsemi napakami oziroma kršitvami, ki so jih odkrili. Parovel, ki spremembo sicer podpira, saj je bilo to področje po njenih besedah “kot Teksas”, je dejala, da morajo vplivneži objave zdaj za nazaj popravljati in jasno označevati, kaj je oglas in kaj ne. Če kršitev ne bodo odpravili, jih čaka globa. Pravil se morajo držati na vseh družbenih omrežjih in ne zgolj na Instagramu.
103.000....kapo dol.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.572
2.421
113
Inšpektorji nad vplivneže - od oglaševalcev so zahtevali sezname, s katerimi vplivneži sodelujejo. Ti bodo morali sedaj plačane objave označiti z besedilom "oglas". Ključniki v opisih #ad #sodelovanje #collab ne bodo več zadoščali.


Ta teden pa se je zgodil preobrat. Kot je na svojem Instagram profilu povedala podjetnica Petra Parovel, ki ji sledi 103.000 ljudi, je tržni inšpektorat okoli novega leta od podjetij zahteval seznam vplivnežev, s katerimi sodelujejo.

Inšpektorji so nato pod drobnogled vzeli vse ustvarjalce, ki so se znašli na seznamu, pregledali njihove objave, v zadnjih tednih pa vplivnežem poslali obvestila z vsemi napakami oziroma kršitvami, ki so jih odkrili. Parovel, ki spremembo sicer podpira, saj je bilo to področje po njenih besedah “kot Teksas”, je dejala, da morajo vplivneži objave zdaj za nazaj popravljati in jasno označevati, kaj je oglas in kaj ne. Če kršitev ne bodo odpravili, jih čaka globa. Pravil se morajo držati na vseh družbenih omrežjih in ne zgolj na Instagramu.
Kaj moraš imet kako obliko zaposlitve za take zadeve? Ali kako gre to?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.871
394
83
To je pravilno, da se uredi. Pa bolj globoko bi lahko šli. Zelo veliko teh oglasov ima tudi avtorske glasbe, za kar nihče ne plača nič. Jaz pa želim na yt objavit video kako zalivam travo pa rabim cel research naredit katero glasbeno podlago lahko dam, da me ne bodo skenslal...

Najbolj na k... mi pa gredo, ko začenjo; Full imam suhe roke letos, ne vem kaj je to... sedaj uporabljam kremico xy in sem vam zrihtala kodico za 5%...
Danes zjutri mi je pa bila zmagovalna; Nikoli ne ponovite enake napake, kot smo jo mi, pri gradnji kopalnice (ob tem se maže po obrazu), tukaj po robu nismo dali silikona in sedaj nam je dvignilo rob. Predno povem kako smo rešili, pa evo vam kodico za te čudovite kremice :valjamse: :valjamse: :valjamse: :bonk: :bonk: :bonk: :obesise::obesise:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.515
9.214
113
Najbolj na k... mi pa gredo, ko začenjo; Full imam suhe roke letos, ne vem kaj je to... sedaj uporabljam kremico xy in sem vam zrihtala kodico za 5%...
Danes zjutri mi je pa bila zmagovalna; Nikoli ne ponovite enake napake, kot smo jo mi, pri gradnji kopalnice (ob tem se maže po obrazu), tukaj po robu nismo dali silikona in sedaj nam je dvignilo rob. Predno povem kako smo rešili, pa evo vam kodico za te čudovite kremice :valjamse: :valjamse: :valjamse: :bonk: :bonk: :bonk: :obesise::obesise:
Jaz bi se na tvojem mestu vprašal, kaj se dogaja s tabo, da ti algoritem te kremice servira. :evil:
Ker konzumiram kar nekaj video vsebin, pa nisem še tega zasledil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in B81

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
To se tudi sam sprašujem. Zakaj mi ponuja italjanski kombajn za sladkorno peso in notino dildote. Na notino strani še nisem bil, za dildote sem napačno zvezan, novosti na področju italjanske kmetijske mehanizacije pa spremljam analogno, preko naročnine na revijo.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.871
394
83
Jaz bi se na tvojem mestu vprašal, kaj se dogaja s tabo, da ti algoritem te kremice servira. :evil:
Ker konzumiram kar nekaj video vsebin, pa nisem še tega zasledil.
Eno sledim, ker je bila kjut. Sedaj postaja nadležna...
Druga recimo je gradila hišo, pa je bilo zanimivo spremlajt. Sedaj, ko je hiša narejena, pa kremice prodaja... Saj ko mi dovolj dopizdijo, jih odsledim:)
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: trance0 in sajkek