Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
To so navajeni pit gostje na zabavi in to se je narocilo :)
Kad se seljak pogospodi? Al kako se že reče. :)

Z izjemo lokacije mi izgleda k žurka za 25 rojstni dan vsakega vaškega dečka v lokalni brunarci.
Pač nekaj nažganih tipov eksa random žganje in se valja po neki vodi.

Resnica pa je veliko bolj žalostna. Na videu se vidi, da je večina tam ker Merlaku lezejo v rit / se hočejo pokazat da ga poznajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in BuDi

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
meni pa zgleda ded kr based.

moreš vedet da ko si ti v svojih 20 preganjal deklice po papa joe-u in podobnih, je on pač delal. in ima zdaj pri 37 svojga dvajseta :D
Mah dvomim v to. Pomoje je pač "zadel na lotu" z bitkojnom. To bi bil lahko ti ali pa sosedov Joža. Poglej njegovega soustanovitelja bitsampa, nikjer se ne kurči.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Mah dvomim v to. Pomoje je pač "zadel na lotu" z bitkojnom. To bi bil lahko ti ali pa sosedov Joža. Poglej njegovega soustanovitelja bitsampa, nikjer se ne kurči.
klasična predpostavka, tudi na livestreamu z zerjavom je nekdo vprasal, če se ljudje sploh zavedajo da on nekaj ve, ali samo mislijo da je dobil na loteriji.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.541
9.252
113
so neki štejerci okol , pozna kdo te "kolege".... ?

vsaj za one plesačiče bi se orng stegno, tole najbolj zamerim, če sem že "moral" video pogledat.

manjkal je murko, al pa fredi miler.
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
so neki štejerci okol , pozna kdo te "kolege".... ?

vsaj za one plesačiče bi se orng stegno, tole najbolj zamerim, če sem že "moral" video pogledat.

manjkal je murko, al pa fredi miler.
A presenečenje je bil nek prekmurski oneman band? To so mu prijatelji podarili za darilo, vsaj tako je vidt. Nekih drugih daril ne pokaže. Dosta lame družba za miljonarja. Vrjetno ga njegovi "prijatli" vidjo petič v lajfu. Vsaj deluje tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
se pravi osnovni problem je itak, da se upa pokazat, po drugi strani vas pa moti da se ne kaže dovolj glede na to da je miljonar in pije prepoceni pijačo ? :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

B81

22. jul 2007
34.651
9.045
113
jaz bi mu lepše znal zapravit te eure, da ne govorimo o moji ženki.
Tista, ki je špago naredila, je kar zgledala vesela. Čaga bolj žalostna, če je ta kantavtor zunaj pel, so notri imeli kak house verjetno, da se ne bi kdo prek balkona vrgel...sicer pa ni lahko pri 40-ih cel dan na čagi pit :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.632
2.463
113
Res da nisem expert, samo ji nič ne fali, mogoče malo dostojanstva.... ... samo sem moral 2x preletet da sem jih dobu...

1688568368946.png


Drugače pa kot poslušam te bitcojnarje... vsi so grozno delali, pa vsi so bili brez dnarja. Na twitchu sem jih par vidu. ko so babam dnar talali. Zarad mene je res lahko miljonar, samo da babam na twitchu dnar tala, se vidi da je retard z denarjem v najboljšem primeru.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek