Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.619
2.456
113
Kolk so dobički pri teh promocijskih kodah? 10% nakupa ali manj več.... sedaj vsaka kura te fitness hlače promovira.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
baba se sjurbala, 100% olsonu nic jasno

A se čudiš? Non stop neki projekti, pehanje za denarjem in uspehom ter vse to na oceh javnosti preko socialnih medijev. Praznujejo pa jih snemata x ljudje, ki sta jih nasla pac nekje in zivijo z njima. Saj ne mores imeti normalnega odnosa, ce ti non stop nekdo sveti v glavo s kamero in zivibs tabo v hisi. Zadaj je pa verjetno se cel kup reci, ki so poznane samo njima. Druzino sta zrtvovala za vsecke, oglede in v koncni fazi denar. Pol pa pogledas posnetek pa si samo mislis svoje. Patetika da je ni vecje. Vse je good, prijatelja sva, otroka bova komot vzgajala, se vedno smo druzina. Malo morgen.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
ne, ne cudim se,
cudim se da je tak dolgo šlo, to pa. Iz posnetka sem samo razbral (govorice telesa itd in navdušenjem kokice), da Jon ni bil za to, da se ločita...gospa pa komaj čakala...tak da nekaj ima postrani... ni druge :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.883
404
83
Ji pa ne mormo očitat, da je pleh/money pićka:p dobila je vse avte, ki jih je "želela", hiše na top lokacijah, denarja imata še preveč...

ja njemu se res vidi, da mu je hudo ona pa komaj čaka, da lahko v miru prdne pa tega noben ne posname - kjer jo popolnoma razumem. Če ima koga zraven, morda... verjetno pa ji ne bo že od jutra v glavo tiščal kamero. Tudi sama si je ustvarila brand, zgleda, da dovolj zasluži.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
ne, ne cudim se,
cudim se da je tak dolgo šlo, to pa. Iz posnetka sem samo razbral (govorice telesa itd in navdušenjem kokice), da Jon ni bil za to, da se ločita...gospa pa komaj čakala...tak da nekaj ima postrani... ni druge :evil:

Ves kako je. It takes two to tango. Tudi on ne more biti cisto gladek, da mas non stop ob sebi nekoga, ko te spremlja 24/7. Skoda samo otrok. Ostalo je del odraslih, da se medseboj zmenijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
LOL zdaj komaj videl, kje je sonce... bogi JON , po drugi strani, zdaj bo imel še več časa, pa kakšno novo fračo...win win.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.190
113
jaz pa upam, da bo postal malo bližje staremu Jonu in ne bo več tolko preseravanja. Ker se mi zdi da se je od njenega starega malo navleko tega preseravanja.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.190
113
V starih časih je bil Freestyle smučar. Oziroma po eni stavi z Jensom Bygmarkom, če se prav spomnim je bil cilj, da pride v olimpijsko ekipo za GS.
V tistih časih je snemal vloge skijanja, treningov, eventov, powder tripov in podobno. In seveda obvezne norije in bedarije z RS6 in Lambotom od smučišča do smučišča.
Potem je prišla v življenje Janni Deler in je šlo vse v krščen duš. Takrat se je pa začelo preseravanja in preseratorski lifestyle. Zadnjih par let pa po mojem okusu negledljivo, ker je samo še neko špananje. Nič več tiste sproščenosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek