Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Nisi prebral citata Rusinje dva moja posta nazaj kajne? Je lepo dala vedeti, da sploh ni problem v zaslužku ampak v tem, da ne more več s širnim svetom delit vsake minute svojega super kul lajfa od momenta, ko se zbudi, do momenta, ko gre spat. Fuc.king attention whores.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Povedala je resnico, osnovno bit vsakega vplivneža družbenih medijev. In povsem verjamem, da ji pozornost pomeni več kot denar, ki se je v igro vključil šele veliko kasneje in ni zraven že od štarta influenserske kariere. Influencerji ne zganjajo narcisizma zaradi denarja, to je (seveda dobrodošel) stranski proizvod.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ki seveda brez socialnih medijev nebi prinesel zaslužka :)
Neven meni se še vedno ne zdi to nič takega. :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Brez socialnih medijev seveda ne bi bilo nič, ker je to veza med narcisi in sledilci, brez nadpovprečne potrebe po pozornosti, ki je pripeljala do tako velikega bazena sledilcev po zaslugi katerih se potem sploh lahko kaj zasluži, pa sploh ne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Da ne bo prišlo do kakšnih napačnih intepretacij - ta ženska je bila umorjena že cca. eno leto nazaj, storilec je bil pa njen bivši partner, ki je umor priznal.
Mediji pa zdaj širijo to novico in na hitro deluje kot da gre za nedavni dogodek ter da jo je dal Putin ubit zaradi žalitev.

Despite the chilling timing of her January 2021 posts and later disappearance the two are not thought to be linked.
Vedler's ex-boyfriend Dmitry Korovin, 23, has now confessed to strangling her to death before driving her 300 miles to the Lipetsk region and abandoning the body in the boot of a car.
The row which led Korovin to murder Vedler was actually over money, rather than her thoughts on the Russian regime.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.033
5.238
113
Da ne bo prišlo do kakšnih napačnih intepretacij - ta ženska je bila umorjena že cca. eno leto nazaj, storilec je bil. pa njen bivši partner, ki je umor priznal.
Mediji pa zdaj širijo to novico in na hitro deluje kot da gre za nedavni dogodek ter da jo je dal Putin ubit zaradi žalitev.

Tako kot influenserji, tudi mediji se morajo boriti za content in klike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Neven meni se še vedno ne zdi to nič takega. :)
Tebi se verjetno tudi to zdi čisto normalno in OK...
a767ap2A_700w_0.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sad

Guru
24. avg 2007
20.556
9.235
113
Da ne bo prišlo do kakšnih napačnih intepretacij - ta ženska je bila umorjena že cca. eno leto nazaj, storilec je bil pa njen bivši partner, ki je umor priznal.
Mediji pa zdaj širijo to novico in na hitro deluje kot da gre za nedavni dogodek ter da jo je dal Putin ubit zaradi žalitev.


To je uradna Ruska verzija ne? Kaj se je res zgodilo verjetno le manekenka ve.
Je pa zanimivo, kako izredno veliko ljudi nenadoma umre ali pa se jim kaj čudnega zgodi, ko se zoperstavijo Putinu. Zanimivo, da se je vse v njunem odnosu poklopilo točno par dni po tistem, ko je kritizirala Putina in evo ti, se je znašla v kovčku. Kdo bi se celo vprašal, kakšna je verjetnost za to, da se nekdo znajde v kovčku brez kritiziranja Putina. Ko pa daš Putina zraven, se pa zgodi kaj? Kar naenkrat postanejo ta “naključja” skoraj gotovo dejstvo. Zanimivo, ne?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Ti si torej mnenja, da je vendarle Putin zadaj ali kako? A ti veš koliko Rusov (po)kritizira Putina pa ne umrejo? Zanimivo, ne?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.556
9.235
113
Ne, ker pojma nimam kaj se tam dogaja. Vem pa, da se izredno veliko ljudem, ki javno kritizitajo Putina, zelo nenavadne “slučajnosti” zgodijo. Čudno, da nikoli dobre.
In pa ne verjamem nič Ukrajincem, še manj pa Rusom.
 
Nazadnje urejeno: