Infire.si - Naslednjik Partis.si

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Večina izmed vas že ve, da je spletna stran Partis.si po dolgih uspešnih letih zaprla svoja vrata. Predvsem za nas Slovence je bila to izjemna platforma s torrenti, polna skupnosti, ki je delila svoje strastne navdušenje nad filmi, glasbo, igrami in drugimi vsebinami, seveda tudi slovenskimi in SloSinh.

Vendar pa - ko se ena vrata zaprejo, se druga odprejo. Dobili smo Partis.si-jevega (upam da in verjamem da) dostojnega naslednika z enako strastjo do nalaganja vsebin - Infire.si! Platforma je dvojnik stare strani vključno z nekaterimi najboljšimi nalagalci. Sam lahko izpostavim metalkampa in DRSI, ki jih poimensko poznam in so tudi širše prepoznavni. Seveda jih je še veliko več, zahvala za dobro delo gre seveda vsem.

Sam srčno upam, da bo nova spletna stran enako aktivna, kot je bil nekoč Partis.si. Zaenkrat vse pohvale administratorjem in nalagalcem, saj se torrenti dnevno pridno nalagajo.

Spletna platforma Partis.si bo za marsikoga nepozabno poglavje. Sedaj pa z zares visokimi pričakovanji čakamo, v kaj se bo razvila nova spletna torrent platforma Infire.si.

Tudi sami lahko pomagamo, da stran uspe s pridnim uploadanjem že prenešenih torrentov in seveda z donacijo.

To ni reklama, s Partisom in Infire nimam nič, sem pa navdušen in upam na najboljše.

Obišči Infire.si: https://infire.si

Screenshot 2023-06-21 at 14.22.04.png
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
na maile določenih znanih ponudnikov ne pride potrditveni mail :) (pride pa na razne temporary maile)

malo telovadbe pa se nekak rata registrirat
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Res je, pa tudi s prevodi bo še veliko dela. Prav tako je veliko besedila očitno copy/paste iz partisa in ne delajo povezave in podobno.

Vseeno verjamem, da bo šlo tokrat bolje, kot pa od začetka težav Partisa naprej, ko si ni nikoli opomogel.

Fantje na polno nalagajo vsebine in prepričan sem, da bodo tudi vse ostalo porihtali, ko bo več časa za to.

Po mojem mnenju jim je prioriteta vsebina, ker brez te ljudje ne bodo hodili na portal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Na osebje se v zadnijh denh obrača čedalje več oseb z težavo z potrditvenmi mailom, v primeru, da mail ni v inbox mapi najprej preverite še spam in promocijo.
NIKAKOR ZAHTEVKA ZA POTRDITEV NE POŠILJAJTE TAKOJ POČAKAJTE KAKŠNO URO, POŠTNI STREŽNIK JE ZELO ZASEDEN, SAJ SE VSAKO URO REGISTRIRA OGROMNO UPORABNIKOV, OSEBJE IMA VELIKO DELA, MAIL PA BO PRISPEL KO SE BO STREŽNIK SPROSTIL



Slovnične napake sem pustil. Če tudi po nekaj urah še niste prejeli povezave za potrditev, pišite osebju, da vas ročno potrdijo: https://infire.si/staff.php
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
356
115
43
Na osebje se v zadnijh denh obrača čedalje več oseb z težavo z potrditvenmi mailom, v primeru, da mail ni v inbox mapi najprej preverite še spam in promocijo.
NIKAKOR ZAHTEVKA ZA POTRDITEV NE POŠILJAJTE TAKOJ POČAKAJTE KAKŠNO URO, POŠTNI STREŽNIK JE ZELO ZASEDEN, SAJ SE VSAKO URO REGISTRIRA OGROMNO UPORABNIKOV, OSEBJE IMA VELIKO DELA, MAIL PA BO PRISPEL KO SE BO STREŽNIK SPROSTIL



Slovnične napake sem pustil. Če tudi po nekaj urah še niste prejeli povezave za potrditev, pišite osebju, da vas ročno potrdijo: https://infire.si/staff.php
link ne dela

a še vedno trajejo denvi do potrditvenega maila?