INDESIT WIXE 167 - DA ali NE ?!

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Juh...

Ko sem ravno v fazi opremljanja stanovanja pač gledam na vsak težko prigaran €.

V šparovem prospektu sem videl tale pralni strojček pa mi je dokaj zanimiv. Centrifuga 1600rpm, AAA razred, 6kg boben...
Ima kdo izkušnje z indesiti? Ali pa bi se splačalo dodati 80€ in kupiti Candy GO 146 (1400rpm, 6kg, A+AA)???

Visoki vrtljaji centrifuge bi prišli prav ker ne maram kombiniranega, sušilca pa v prvi fazi še ne bi postavljal v prostor...

TNX fr INFO
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
indesti ima ista črevakot ariston le da so v drugo škatlo zapakirana.jaz imam vso belo tehniko od indesita.zanekrat zelo zadovoljen.
če boš kupoval gorenje se zapelji v avstrijo je cena za 30-40% nižja kot pri nas
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
mi mamo tega indesita in je bil serviser že dvakrat pri nas. na srečo je 2 leti garancije in zaenkrat stroškov ni bilo.
razlog: boben ima na stišišču vrat poseben pas gume, ki preprečuje, da bi se cote med pranjem zatikale in posledično trgale. no in ta guma se je že dvakrat ujela v boben, da je vse skupaj cvililo in na koncu zablokiralo (ter seveda fajn smrdelo). na srečo smo bili doma.
problem rešiš tako, da vedno pred začetkom pranja probaš z roko po tej gumi, če je ravna in ni kje zataknjena (kar se hitro zgodi, ko cote vlečeš iz bobna). pol je vse okej in tudi nam zdaj že kako leto dela brez težav (trkam na les).
za to ceno ni slab nakup, opere okej, ima timer, centrifuga ni od muh.
lp