in grem po Htc Desire...

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
..v MB jo dobijo pojutrišnjem. Zanima me, kakšen je standarden postopek pri nadgradnji os-a na Froyo preko "zraka". Na kakšen način in kdo to izvede? Operater?

Iščem še OK desktop stand in zaščitni etui. Kakšni pametni predlogi. Na xda dev sem pregledal kar dosti, pa nisem našem nobenega specialnega standa.

LPM;
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Na Froyo še ne boš updejtal, ker ga HTC še ni izdal in se tudi ne ve točno kdaj ga bo. Nexus One ga že ima, pri HTC-ju pa zaradi HTC Sense vmesnika ta izidi dlje traja. Poglej malo koliko časa že nategujejo ljudi z updejtom za HTC Hero iz 1.6 na 2.1 pa ga še zdaj niso dobili
wink-1.gif


trenutno se boš mogel na Desierju zadovoljiti z 2.1....meni dela super, je pa res da tudi že jaz nestrpno pričakujem 2.2 in nalaganje aplikacij na SD ter vse ostale dodatke...
 

gantlej

Pripravnik
17. mar 2009
62
0
6
matt desire prek mobitela maš v Mercator centru trgovina toti mobi ali zeko tel...ne vem ka od tega je ime točno :D sam sem preklical celi maribor in ga nisem našel, tu pa jih je danes teden nazaj imel 5 na zalogi...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
je pa res da tudi že jaz nestrpno pričakujem 2.2 in nalaganje aplikacij na SD ter vse ostale dodatke...

Ne spremljam ravno te scene okoli Android aparatov, ampak tole me je pa šokiralo. Da nima možnosti nalaganja aplikacij na SD kartico?! Ravno zaradi tega nisem bil zadovoljen z BB. Pa ravno sem se odločal, da ubodem nekaj od gugla.
frown-1.gif


Kakšna so predvidevanja za naprej? Bo v novejših različicah možno nalagati na SD ali ne, oz. kateri aparati to že omogočajo.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
je pa res da tudi že jaz nestrpno pričakujem 2.2 in nalaganje aplikacij na SD ter vse ostale dodatke...

Ne spremljam ravno te scene okoli Android aparatov, ampak tole me je pa šokiralo. Da nima možnosti nalaganja aplikacij na SD kartico?! Ravno zaradi tega nisem bil zadovoljen z BB. Pa ravno sem se odločal, da ubodem nekaj od gugla.
frown-1.gif


Kakšna so predvidevanja za naprej? Bo v novejših različicah možno nalagati na SD ali ne, oz. kateri aparati to že omogočajo.

To bo možno z Android 2.2. Nexus One ga dobi prvi, Desire pa med prvimi - govori se da v roku 2 tednov.

http://www.zdnet.de/news/mobil...-41533741-1.htm
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Proizvajalci telefonov so sparali z internim romom, pa imamo pizdarijo ;] Novi Samsung ima zato 2GB.

Google pac ni hotel, da se aplikacije shranjujejo na SD zarad lazjega kopiranja polnih verzij (ceprav imamo zaj aplikacije, ki delajo backup).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.