IKEA

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Jaz sem imel “tovorno dostavo z vnosom v prostor” (ker je bilo nad 100 kg) - pripeljala sta dva mozakarja v mini tovornjacku (ne DPD ali posta - nisem bil pozoren na napis ma ceradi).
Ce odstejes da so zamudili za en dan (ponedeljek namesto petek) in da sem moral 3x klicat Ikeo “kaj dogaja” (kar je v bistvu zajeb Ikeje)... na sam prevoz nimam pripomb.
pakirano na paleti (tako jima nalozijo/pripravijo v skladiscu), zavito v polivinil in privezano v tovornjaku. Vse prislo neposkodovano. Zlozeno hitro in pazljivo. Zadovoljen

pa tudi lokalni DPD nam stima.

aja in tko kot je mrdaco napisal - za strosek prevoza ni variante da si najdem kombi, nafto, svoj cas na poti in cas/procedure v trgovini
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.835
379
83
Moja dostava, nimam pripombe, mi je mal cudno.
Vsak mi vedno dostavi pred vhod.
Ta je pa pustil na dovozu pa me potem klical, da vidi, da se dez bliza, da je pustil paket zunaj (20m stran od pokritega vhoda).
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Moja dostava, nimam pripombe, mi je mal cudno.
Vsak mi vedno dostavi pred vhod.
Ta je pa pustil na dovozu pa me potem klical, da vidi, da se dez bliza, da je pustil paket zunaj (20m stran od pokritega vhoda).

ko sem bral pogoje dostave - tud sam nisem mogel verjet, da imajo "dostavo do pločnika" (do 100 kg).. krneki :p
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
ko sem bral pogoje dostave - tud sam nisem mogel verjet, da imajo "dostavo do pločnika" (do 100 kg).. krneki :p

Mogoče so tko kot vampirji da ne smejo notr če jih ne povabiš.
 
  • Haha
Reactions: ncnifrej
5. apr 2015
1.325
685
113
Norišnica ta Ikea, varnostnikov več kot na letališču v Parizu. Folka malo morje, ni občutka, da so kje kaki covid ukrepi. Pa še parkplaci polni do pol po občutku pa guzva noter, kako mora potem bit ko ni ukrepov pa je loh vse polno...

Drugače pa nobenih posebnosti :D
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Norišnica ta Ikea, varnostnikov več kot na letališču v Parizu. Folka malo morje, ni občutka, da so kje kaki covid ukrepi. Pa še parkplaci polni do pol po občutku pa guzva noter, kako mora potem bit ko ni ukrepov pa je loh vse polno...

Drugače pa nobenih posebnosti :D

Kolk omar in kuhinj pa vsak kupi?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Norišnica ta Ikea, varnostnikov več kot na letališču v Parizu. Folka malo morje, ni občutka, da so kje kaki covid ukrepi. Pa še parkplaci polni do pol po občutku pa guzva noter, kako mora potem bit ko ni ukrepov pa je loh vse polno...

Drugače pa nobenih posebnosti :D

Ti je vsaj zmanjkal dišečih svečk, baterij ali obešalnikov al si šel samo vihat nos nad gužvo?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Apollo8 in McGiver
5. apr 2015
1.325
685
113
Ti je vsaj zmanjkal dišečih svečk, baterij ali obešalnikov al si šel samo vihat nos nad gužvo?
Haha.. Smo nabasal zvrhan avto ali pa tudi ne, btk.. Ampak sem pričakoval manj ljudi in predvsem manj securitys.. Khm.. a ste vi del TheGreatEye, da vidiste v košarico?

Sem pa tut dobil filing, da od zaposlenih ne mores v mescu dni zbit rutarnizma:rolleyes:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.953
113
Termini so se že rahlo sprostili. Danes je še prosto, par tednov nazaj si pa moral skoraj 10 dni čakati.

Ima kdo izkužnje z brezžičnimi polnilci in type c kabli iz Ikeje?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mislil sem za fizični ogled.


Trenutno je prvi mozen termin za obisk cez slab teden :)
Izberi_termin_za_obisk_trgovine_-_IKEA.png
 

mickeycek

Fizikalc
2. jun 2011
234
59
28
Ta slovenska ikea je katastrofa, očitno se prilagodijo tudi po šalabajzerstvu v državi v katero pridejo. Že pred dvema tednoma naročil dostavo s prevzemom v MB za danes, pa se od časa naročila pa do zdaj še ni nič zganilo.