Ikea v Avstriji

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tebi ne, razen če imaš švoh želodec...
evil.gif
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Maš pa omejitev za kartico BA- kolko lahko plačaš z njo, za VISO pa ne.

Na kreditne (visa, mastercard) imaš mesečni limit, ga pa lahko kadarkoli povečaš.

Sicer pa, jaz sem tudi z Ikeo zelo zadovoljna. Sploh mi je fajn, ker so tako fleksibilni programi.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Tud jaz nisem bila ravno najbolj navdušena nad videnim v Ikei. V katalogu izgleda vse lepo in fajn potem pa ko sem zadevo videla v živo sem bila pa kar malo razočarana. Veliko stvari mi je izgledalo tako švoh izdelanih, bolj so me motili detajli. Dejanskih izkušen pa nimam, saj nisem kupila nič.

Lahko pa dodam še to. Lokalna fabrka dela pohištvo za Ikejo in kolikor mi mati povedo Švedi zahtevajo zelo visoko kvaliteto. Na vsake toliko se oglasi delegacija, katera ne pregleda samo izdelkov ampak tudi pogoje v katerih delajo ljudje.
Tako, da se potem kar malo čudim kako to, da so določeni izdelki v živo videti tako čip.

Pa še za tiste, ki ste morda pomislili, da bi pri njih lahko kupili pohištvo. Ne da se ga, Švedi ne pustijo prodajati. Njihovo pohištvo lahko kupiš le v njihovih trgovinah, ki pa je v Sloveniji na žalost ni. Mogoče kdo ve, če se na tem području misli v bodoče kaj spremeniti.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Evo jaz sem bil včeraj gor, fajn je blo. Folka pa tako kot vedno(prakirišča polna).
Kar se kvalitete tiče... Kot tišler bom tkole reku: za ta dnar je to to. Nevem kake hude kvalitete nemoreš pričakovati je pa definitivno boljše kot pa rutar. Nekatere stvari so smešno poceni(komplet 4 vrtni stoli + miza=100€).
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
opla, to pa mene zanima. V kratkem grem gor, ko bomo ven iz gužve.
Drugač pa, kakorkoli pravite, da je cheap, meni je Ikea zelo zelo všeč. Stil in vse, kaj se tiče dražjih stvari tam, so pa tudi kvalitetne. 10 LET odkar kupujemo v Ikei, ne morem rečt, da je kera stvar kar tak propadla,
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Letel ravno ne, cijazil se čez pa ja.
grin1.gif
Da ne boš presenečen nad številom del na AC ki jih je trenutno OGROMNO. V sredo sem bil v Portorožu pa nonstop neka zožanja, dela.. premiki na drug pas AC ipd.. katastrofa... Sploh to pri Slo. bistrici.

Sicer sem pa tudi jaz v MB :D
zmaga.gif
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Jaz imam Malm že par let. Za ta denar, kolikor stane Malm, ne dobiš v Sloveniji nič, kar se bi lahko primerjalo. Postelja ne škripa, bolj pomembne pa so deske pod jogijem.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
V Celovcu se bo odprla letos novembra, kar bo za ljubljančane preceje bližje kot Graz, naj bi pa prišli tudi v Slovenijo, 2009-2010.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
kika.. ampak cene so pa uf..
mam večino zadev v sobi iz ikeje, pa funkcionirajo še vedno že 5 let..
enkrat sem gor kupla postlo (ogrodje) za lublano za..
..25 €
grin1.gif


in če se nebi zviška vrgla na njo (nijam lih 40 kil), mi nebi sredinska deska počla, ki pa sem jo itaq pol popravla in je postla služla svojemu namenu še eno leto, pol pa sem se odselila
smile-1.gif