Igrače

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No prihaja čas, ko se največ v letu kupuje igrače. Trije dobri možje pač morajo nekaj prinesti.
cheer.gif


lp
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Duplo je zakon. Sicer so pri nas doma zdej popularni takšni in drugačni bagri (stroji) ...
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
jah kr našedva tamaledva gledam je pr tamali(2 let pa pol) tavelka atrakcija plišast Nodi pa vozičk pa postlca pa te zadeve...
pr tamaumu (leto pa pol) je pa itk kul za igrt vse..od metle naprj... najbl pa pali na kkšne žogce...

drgač sm bla pa jz tko ful čudn otrok kr se igranja tiče, obsedena s plišom, vse plišaste igrače so mele svoja imena pol smo se pa šli razne šole pa vrtce pa zdravnike itd... pa tut te kocke k so ble k si sliko sestavu iz njih so ble zanimive za vse kej drugega kot pa za slikce sestavljat... in še i se dal govort...
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Mene letos mika, da bi kupili en večji komplet LEGO DUPLO. Sicer so kar dosti dragi, samo imamo nekaj že doma in se starejša (2 leti) zelo veliko igra z njimi, tako da upam, da ne bo stran vržen denar.


Kocke so vedno dobra izbira, razvijajo otrokove mentalne sposobnosti - ob sestavljanju kock morajo namreč veliko razmišljati
zmaga.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Tudi zato sem pripravljen nekoliko več odšet za darila, ker vem, da to otroku samo koristi. Pa še fotru ni tako dolgčas, ko se mora igrat zraven
grin1.gif




Ko smo že pri kockah. Sem malo pričakoval kakšne akcije sedaj v tem času, pa ni še nikjer nič.



Mogoče kdo ve, kje v Lj ali KR bi lahko imeli dobre cene za Duplo. Kolikor sem gledal preko interneta so povsod kar iste cene. Bi se pa že 10% kar nekaj poznalo pri kockah za 80 eur.



lp
 
Nazadnje urejeno:

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Jest sn se najvec potegnu vn iz lego kock. Pa ne iz unih, ka lahk sam eno stvar sestavis. Ko sn bil jest pokovc, so mi kupil en tak komplet, ka je bil ful navadnih kock notr in pal si ful razlicnih stvari lahk sestavu po nacrtu, pal pa se vse kar mi je prsl na misel
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Jest ce bi mel froca bi mu kupil tega pingvina,ce nebi imel raje pistole al kar je danes IN
129480-pingo.jpg
 

Priponke

  • 129480-pingo.jpg
    129480-pingo.jpg
    83,4 KB · Ogledi: 239

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
wiiii kok so cortkani, tazga bi pa še jst mela
grin1.gif


take stvari sem najraje dobivala, nikol nam pozabila enga velizga medveda
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
mah ta deca so danes tako razvajena in tako imajo vsega preveč da se na koncu nevejo s čim bi se igrala.

Naša se je nazadnje kakih 4 dni igrala z blagajno (tisto trgovinsko..ravno prav piska, poje in ostaleneumnosti da se je malo zamotila)...kar je bil že lep uspeh. Ima sicer velike kocke samo nima potrpljenja....pa jih raz.fuka po celi sobi
jezen.gif


tak da...manj jim kupiš manj boš imel za pospravljat...za igro pa itak tebe hočejo zraven...takrat pa je vseeno če se igraš s suhim listom, ki si ga pobral ob drevesu.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Odvisno od starosti. Moja dva starejša (5 in 8 let) sta recimo nora na Hama perlice.
Plišaste navlake ne kupujem, od ostalih igrač pa je bolje vzeti nekaj trajnejšega - LEGO za kocke, Bruder za vozni park in gradbeno mehanizacijo, Megabloks za sestavljive igrače (pozor, precej majhnih delov in kar nekaj dela za starše pri sestavljanju
smile-1.gif
), ...

LP,

Milan
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Svojemu miniju sem ravnokar domov privlekel tole zebrico od Fisherprice. Upam, da mu bo všeč
k0317d1.jpg