igrače z mehanskim vijačenjem

Uross

Zelenc'
15. maj 2021
2
2
1
Najprej sem že skoraj naročil legend, ampak sem potem vzel genius kit, ker je mala stara slabe 2 leti in še nekaj časa nebo vozila na elektriko. Imajo možnost nadgradnje, da dokupiš samo tisto kar ti manjka do željenega kita.
Zdravo,

Zanimam se za nakup enega izmed paketov-kita INFENTA, in me zanima, kako ste vi zadovoljni z izdelkom? Ste imeli kakšne težave po oddaji naročila in plačila, ali je bila dostava po dogovoru? Hvala za odgovor oziroma pomoč.

Lp,
Uroš
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Super zadovoljni, šefica ga obožuje, foter pa še bolj :p .Pri naročilu nobenih težav, naročil, plačal, prišlo v 14 dneh.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Oj.

Se je kar prijelo, igrača je res kvalitetna, šefica uživa, ma tud svoje orodje, da lahko kej pošraufa. :D Crknil je samo led trak, tisto bom zamenjal drugače pa vse štima.. 10/10 i would buy it again :)

 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
če hočeš kej konkretnega sestavit vzami vsaj genius ali master kit.. smart je res bolj osnoven ampak je enepar dobrih buildov.. nižje jaz že nebi šel...... če si res 100% da, bo to to.. in da se boste vozili še na elektriko.. potem je itak legend najboljša izbira, ampak te igrače potem niso več poceni.. ampak sej veš.. its only money.. :)
 

Quik

Pripravnik
23. okt 2007
51
0
6
Ce kdo rabi eitech imam nekaj na zalogi. Poslji privat sporocilo in se zmenimo.