Igra Travian in allianca Alter?

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
BOG I BATINA


evil.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
speed je kar zahteven za igranje in če hočeš narediti rezultat moraš biti praktično skoz za računalom oz. tvoji sitterji.

Sam ga ne grem igrati. Pomagam pa nekomu .com serverju a je teh vasi veliko in vse se prehitro dogaja.

Tak je na ogame.org . Če hočeš bit v vrhu, moraš nonstop bit za pcjem. Ni to to.
uf-1.gif

Ce mas dlancnik, lahko celo za pol ure vsak teden skocis v Merkator.
grin1.gif

Ma hec... Samo eni kolegi so cist zasvojeni, jaz sem clan AT (Anonimni Traviaholik
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.649
2.479
113
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
speed je kar zahteven za igranje in če hočeš narediti rezultat moraš biti praktično skoz za računalom oz. tvoji sitterji.

Sam ga ne grem igrati. Pomagam pa nekomu .com serverju a je teh vasi veliko in vse se prehitro dogaja.

Tak je na ogame.org . Če hočeš bit v vrhu, moraš nonstop bit za pcjem. Ni to to.
uf-1.gif

Ce mas dlancnik, lahko celo za pol ure vsak teden skocis v Merkator.
grin1.gif

Ma hec... Samo eni kolegi so cist zasvojeni, jaz sem clan AT (Anonimni Traviaholik
wink-1.gif

Prva stvar, ki jo narediš zjutraj..... zadnja zvečer...... pa vmes cel dan gor
stupid-1.gif


jst sem si tudi dopust vzel za nekaj časa......
cheer.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Jaz mam tak mali planer v mobitelu, mi opomnik zapiska, ko se mi recimo po 123urah naredi žitno polje,
zračunano mam da v teh urah bi mogo met dovolj surovin na nadgrajevanje novega polja, hitro skoknem gor,
dam gradit, ostala mesteca malo počakiram, grem soseda pofarmat, pa sem za tisti dan fertik. Če pa mi je
pa tu pa tam uletim pa dam kaj gradit...

Trenutno pa čakam vojsko da napade, saj je model oddaljen 80 ur v eno smer...
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Kle na travianu sem začetnik oz mam šele zdele account tko da če mi loh povete kako priti v alter allianco sem na si2
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Še eno vprašanje kdaj bom dobil več gradbenih delavcev da bom loh kj več k 1 stvar na enrat gradil
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
hmm... malo poglej lestvico igralcev... ko prideš do vsaj 2000 populacije, pa povej. Sicer je pa tudi opcija, da prideš v "pripravništvo" v ALT
wink-1.gif
Kak pa pridem v pripravništvo? Yay
aplauz.gif
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
hmm... malo poglej lestvico igralcev... ko prideš do vsaj 2000 populacije, pa povej. Sicer je pa tudi opcija, da prideš v "pripravništvo" v ALT
wink-1.gif

Mene bi zanimalo to pripravništvo... Samo se mi zdi, da sem za to še malo podhranjen. Kakšni so kaj pogoji? Koga kontaktirati?