Igo Primo mi meče ven na Sony Z1 Compact

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Živijo,
Imam Igo Primo 9.6.29.367542, ki je uspešno inštaliran na Sony Z1compact z androidom 4.3. In ko sem dal na vodenje, se mi je po cca.15 minutah zaustavil in napiše "igo se je zaustavil..."
Nato sem ga še nekajkrat testiral in ga včasih vrže ven takoj ali pa po nekaj minutah. Tudi če ne dam na vodenje.

Probal sem še izklopit Stamina mode - pa nič ne pomaga!

V katero smer bi iskal rešitev ??

Hvala za pomoč, LP
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
popotnik: telefon je "prazen" - nimam nič gor, pač sem telefon zamenjal in ker sem navajen na igo, sem ga mislil imeti tudi tu....

Janch: ja to sem ugotovil, da nekateri programi in verzije preprosto ne delujejo... Na tablici mi dela samo Copilot in Navigon, Sygic se je samo enkrat zagnal in delal, od takrat se niti ne zažene, Igo-ja pa še nisem sprobal. Na novi xperii pa Sygic lepo dela, Igo pa ne dela

...se odpravljam malo po Balkanu-pa sem mislil imeti več "alternativ" glede navigacije
smile-1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Meni xperia ZL z Android 4.3. in iGo 9.6.22.317625 dela brezhibno. Probaj.
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Sem s pomočjo POPOTNIKA uspel zrihtat problem. Tudi na tablici LG Gpad sedaj IGO deluje. Po testiranju na cesti poročam o uspešnosti operacije.
Ob tej priložnosti se ZAHVALJUJEM popotniku za POMOČ!!
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Ta teden sem imel daljšo pot in sem uspešno stestiral obe napravi z1c in tablico LG Gpad. Oboje dela brez problema, nič ven ne meče, samo speedkamere niso bile po defaultu vklopljene-sedaj dela tudi to.
Pri z1c je prikazana še opravilna vrstica (OK), pri tablici pa ne in je malo nerodno, ker ne veš koliko baterije je še-pa še svetilnosti zaslona se ne da hitro uravnati. Je možno kako spremeniti sys datoteko, da bi vpisal resolucijo z vidno opravilno vrstico??
Ležeče je 1920x1114 (z opravilno vrstico=1920x1068)
Pokončno je 1200x1834 (1200x1788)

Pri tem se mi pojavlja vprašanje za popotnika ali jancha: " ali lahko iz poiplaza potegnem speedkamere za posamične države, jih poimenujem
speedcam_SLO.txt
speedcam_CRO.txt
speedcam_BIH.txt
ITD

jih prekopiram v mapo speedcam kot samostojne datoteke in bodo delale, ko vstopim v posamezno državo ??

Namreč: Enkrat prej (Igo8) sem s posebnim programom združil (merge) slovenske in italijanske speedcamere, pa je kazalo samo slovenske, italijanskih pa ne??

Poleg tega sem na razdalji Ljubljana-Kočevje ugotovil, da manjka zelo veliko mest, kjer policaji z lasersko pištolo streljajo-pa ima IGO celo samostojno ikonco za ročne laserje. Kako se pa to lahko sporoči??

Pa ena cesta manjka v Montolitki 2013.07 (tudi Sygic je nima)...

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če bi rad imel vidno opravilno vrstico potem v sys poiščeš ta zapis:

[android]
fullscreen=1

in ga spremeniš v

[android]
fullscreen=0

Daš vsiljeno zapiranje apk ( ali ponovno zaženeš napravo ) in potem, ko boš ponovno zagnal iGO boš imel vidno opravilno vrstico.

Če to ne bi delovalo potem v sys spremeniš ta zapis:

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
screen_xy="auto"
driver="gdi"
highres=1

v

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
screen_xy="1024x768:1920x1068/1200x1788"
driver="gdi"
highres=1

Daš vsiljeno zapiranje apk ( ali ponovno zaženeš napravo ) in potem, ko boš ponovno zagnal iGO boš imel vidno opravilno vrstico.

Kamere z imeni:

speedcam_SLO.txt
speedcam_CRO.txt
speedcam_BIH.txt

lahko daš brez skrbi v mapo speedcam in ti jih bo iGO videl.

Za radarje sporočat pa lahko uporabiš to temo:

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/14807/an/0/page/0#14807

Ker jaz nato, ko je narejeno za Garmin, naredim še za Sygic in iGO
wink-1.gif




A imaš naložene te speedcam za SLO in v njih manjka ogromno mest kjer streljajo?

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1285558/an/0/page/0#1285558



Če kje manjka cesta pa to sporočiš v tej temi:

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1812559/an/0/page/0#1812559

Če sem ti kaj pozabil odgovorit ali pa če imaš še kako vprašanje pa kar na dan z besedo
wink-1.gif
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Ful HVALA popotnik
Tablica zrihtana
Speedkamere sem naložil, žal so naši sosedje zelo skromni z točkami radarjev (sploh Hrvati)
Za laserske radarje bom sprobal še aprilsko verzijo POI radarjev
Cesta sporočena...itak si že zrihtal
wink-1.gif
 

pirček

Zelenc'
12. feb 2019
1
0
1
lp
na tablici samsung galaxy tab A 2016 imam naloženi igo 9.18.27.659452 24 jun 2016 in mi ga na vsake cca 4ure vrže ven in napiše igo se je utavil.v čem je problem?
hvala za pomoč
prilagam še sys
 

Priponke

  • sys.txt
    1,8 KB · Ogledi: 317

Podobne teme