Igo Navigacija XYZ?!

Alix

Zelenc'
6. feb 2012
21
0
1
Nazarje
Pozdravljeni!

Danes sem kupil za 50eur navigacijo ki ima samo na sebi modro nalepko IGO.
Katere znamke je,kater model je,ipd pojma nimam.Poceni sem jo dobil zato ker je baje neki narobe z zagonom navigacije.
Ko prižgem navigacijo me avtomatsko vrže v Windows CE v5.00 (Build 1400 on Sep 2 2008).
Sicer vse deluje tko k mora bit (klikanje po ikonah pa brskanje po registru) vendar NIMA navigacijskega programa.
Lepo naprošam za pomoč kogarkoli,Kaj lahko gor naložim,ali to gre preko eksterne SD kartice ker mi nikakor ne uspe povezati zadeve s PC-jem...Prosim če mi lahko kdorkoli preko ZS "pomaga" na tak ali drugačen način,hvaležen bom do neba...Lep Pozdrav vsem skupaj!
17758-icon_confused.gif
 

dario78

Pripravnik
23. jan 2010
32
0
6
46
Ljubljana
Probaj enostavno priklopit na racunalnik in pokazal se ti bo externi disk, ki je "prazen". Kopiraj gor mapo primo. Pri meni je bilo tako in mi sedaj dela BP.

LP!
 

Alix

Zelenc'
6. feb 2012
21
0
1
Nazarje
Hvala Lepa za odgovor...
Zdaj pa še če lahko preko ZS kak link ali podobno da si tole naložim in rešim problem.
Baje je navigacija huda zadeva (tko pravi un k mi je prodal prek neta),pa 5" LCD ima,pa upam da jo bom lahko usposobil...
V vsakem primeru hvala za odziv in vsaj kako napotitev.Dejansko pa ne vidim NIKJER da bi bil kak program naložen.Ko kliknem MY DEVICE imam neko ikono GpsViewer,verjetno prek tega vidim kolk satelitov lovi,nikjer pa ni nobene bližnjice do kakega programa oziroma karkoli da bi poženu navigacijo.Zelo bi mi pomagali magar na ZS,ker sem totalno tele za tote zadeve,Lep Pozdrav!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Da boš manj taval, tale opis naprave je "tušev iGO". kako pa kaj baterija?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A me zajebavaš?
shocked-1.gif


O tej napravi so tukaj celi romani. 683B al nekaj takega = tudi Nomad pa še bi še našlo kako ime za tega kitajca.
wink-1.gif
 

Alix

Zelenc'
6. feb 2012
21
0
1
Nazarje
McGiver za baterijo ne sprašuj...
Dela recimo kake 20min do pou ure (brez navigacije),drgač pa itak mam vžigalnik v avtu...
Me pa preseneča da si takoj porajtal za katero zadevco gre in res pohvalno SVAKA ČAST!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A ti še sliko pošljem?
smile-1.gif
Se mi ne ljubi v ženin avto.

Mislim, da je tvoja rešitev v priprošnji bogu navigacije - Janchu.
wink-1.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Kaj je vse moral pretrpet tale TUŠ,pa je še kar živ !!
No sedaj podobno mučimo:WayteQ