IGO NA MAG GN 2020

patopatake

Zelenc'
12. okt 2011
21
0
1
LP!

Imam sledečo navigacijo

OPIS ZA MAG INNOVISION GPS navigacija GN2020

# 20 kanalni SIRF III sprejemnik
# Prenosni navigacijski sistem (popolnoma črne barve)
# Samsung 400MHz procesor
# iGO navigacijski program in karte
# 3,5" LCD zaslon občutljiv na dotik (320 x 240), anti-glare
# 64 MB vgrajenega spomina
# Podpora SD karticam
# Polnjiva baterija (Li-ion 1100 mAH)
# Windows CE 4.2
# Priložena torbica iz blaga, polnilec za v avto, disk za na amaturo, polnilec (220V), USB kabel, navodila za uporabo.
# Gumirano ohišje
# Slovenski jezik menijev in usmerjanja

sledeči problem

ko ga zaženem mi piše samo settings drugo pa nič, zaj pa me zanima kateri software pa karte dati gor na njega?

iskal sem igo 08 za 4.2 wince verzijo,pa nikjer ne najdem nic pametnega.

zdaj bi prosil ce bi mi keri pomagal,za Božička:)


VESELE PRAZNIKE!"
 

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
Men je Janch skonfiguriral za na mio moov 200 pa dela bp...zdaj nevem če bi lahko te iste datoteke ti uporabil za na svojega, vseeno ti bom poslal sprobaj pa javi če deluje
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Za maga je potrebna posebna konfiguracija, saj je potrebno dat iGO na Flash disk, mapo content pa na SD. Pri tem pa nastane problem, ker je internega pomnilnika zelo zelo malo (mislim, da okoli 20 MB) zato je potrebno igo najprej dodobra oklestiti da ga lahko skopiraš na napravo. Torej iz data.zip je potrebno odstraniti nepotrebne resolucije ipd...No, kakorkoli, sem ti dal vse potrebno na ZS.
 

karablajzna

Zelenc'
23. apr 2013
7
0
1
Pozdravljeni, tudi jaz sem (na silo) dobil navigacijo MAG gn 2020 za naložit zemljevide avstrije, slo in juge pa sem zmrznil . Prosil bi vas za pomoč , kako to naredit in kakšni zemljevidi gredo v to napravo. Pred nekaj leti mi je Janch pomagal in podobne zagate s kitajskimi navigacijami za kar sem ti še sedaj hvaležen. Tako da mislim da je to zadnja navigacija ki sem jo prijel v roke na kateri ne piše Garmin
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Heh, Mag 2020 je že pravi fosil med gps navigacijami in kar ne morem verjet, da se še najde kakšen "živ" primerek
smile-1.gif

No, vsekakor se da z modifikacijo naložiti iGO8, ki z najnovejšimi zemljevidi povsem korektno opravlja primarno funkcijo navigacije.

Postopek je sledeč:

1. Najprej je treba uspešno povezati napravo na PC, da vidimo vsebino flash diska naprave. Povezavo vzpostavimo preko ActiveSync povezave in sicer:

uporabniki XP:
- inštalirajte ActiveSync program (http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=15)

uporabniki Vista/7/8

- naprava se samodejno poveže preko programa Windows mobile device centra, ki je že integriran v winsih

2. Ko imate povezavo vzpostavljeno, iz naprave pobrišete original mapo iGO (še prej naredite backup nekam na PC)

3. Na napravo kopirate iGO8, ki ste ga popasli na kakšnem pašniku in mapo iGO8 poimenujete iGO ter iGO8.exe preimenujete v igopna.exe

4. Iz mape iGO izrežete mapo CONTENT in jo prilepite na SD kartico

5. v mapi iGO se mora nahajati datoteka sys.txt s sledečo vsebino:

[interface]
laneinfo_signpost_enabled=1
resolution_dir="320_240"

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=320
screen_y=240

[folders]
content="\SDMMC\Content"

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1