Igo na evertone ce-n442

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Prijatelj me je prosil, ali mu lahko posodobim mape na omenjenem evertonu, ki se je baje zeloo poceni prodajal v leclercu...kakorkoli. Imam izkušnje z garminom, a tegale PND moj računalnik sploh ne prepozna in niti v SD kartico ne pridem. Mi lahko pomagate in poveste v čem je hec?
Nekje sem prebral, da naj bi bil evertone zaklenjen in da ga je potrebno najprej "odpreti" (naložiti neki "shell" ?!)

Ali je tale PND dovolj sposoben, da poganja IGO (travnik 8.3)?

Opazil sem tudi, da je celo možno dobit programček (.exe fajl), ki zažene garmin XT na WIN CE ?? Je to že kdo probal??

Karkoli v zvezi z omenjneim evertonom bi mi prav prišlo.

LP
 

softwaremaister

Zelenc'
19. jan 2011
4
0
1
Jaz imam ravno takšno navigacijo in na njej grez problema laufam iGO 8.3
smile-1.gif
 

bofu

Zelenc'
20. jul 2011
1
0
1
Sulaco ti je uspelo spravi kaj na tole napravico??

@softwaremaister tebi sem poslal zs

Mi je uspelo, če koga kaj zanima naj praša preko ZS
 
Nazadnje urejeno:

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Kolegu sem dal gor Primo (bil je EVERTONE nevem pa keri model). Na kartici ustvariš datoteko z beležnico ADDONS.txt v njej pa napiši:

[modules]
Navi = "", "\\SDMMC\\igo\\igopna.exe"

To ustvari gumb na namizju in z njim zaženeš program. Poimenovati moraš datoteko kjer je primo "igo" in zagon primo.exe v "igopna.exe".
 

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
No, sem probal, pa mi nikakor ne rata. Čeprav sem dobil info da je pri PNA napravah potrebno iGO kopirat direktno v Resident/Flash/Igo in od tuki zagnati, ne pa iz SD kartice. Sedaj imam na evertonu iGO 6 22MB, če pa hočem naložit iGO8.5 124MB je pa premalo placa na napravi, probal sem tudi primo 1.2 313MB, pač ko se zapolni izpiše, da je premalo spomina na napravi. A je možno potem iz SD kartice zagnat zadevo ali ne? Pač men ne rata.

lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik kva123 pravi:
Kolegu sem dal gor Primo (bil je EVERTONE nevem pa keri model). Na kartici ustvariš datoteko z beležnico ADDONS.txt v njej pa napiši:

[modules]
Navi = "", "\\SDMMC\\igo\\igopna.exe"

To ustvari gumb na namizju in z njim zaženeš program. Poimenovati moraš datoteko kjer je primo "igo" in zagon primo.exe v "igopna.exe".

aplauz.gif


Takole izgleda privzeti meni:

brez-navi.jpg


Dodatna ikona pa se pojavi, ko mu to dopovemo z omenjenim ukazam z beležnico:

navi.jpg

 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če se še najde kdo s to napravo, ga naprošam, da me kontaktira. Potrebujem namreč en file, ki se nahaja na ResidentFlash-u...(prošnja velja za nedoločen čas)

edit: sem že dobil!
 
Nazadnje urejeno: