iGO na ASUS memo pad HD7 ne deluje voice

neznanec

Zelenc'
12. feb 2014
3
0
1
Pozdravljeni!

Vidim, da je tu veliko znalcev iGO navigacije na androidu.

Tudi sam uporabljam omenjeno navigacijo na svojem telefonu (in še kje) in sem jo želel namestiti še očetu na njegovo tablico ASUS Memo pad HD7.

Namestitev je sicer uspela in navigacija deluje, vendar so težave s glasovnim vodenjem. Ta mi na tej tablici nikakor ne deluje. Izgleda, kot da bi nekaj prekinilo glasovni zvok. Tudi ko izbiram govorca v nastavitvah, se ta ne oglasi, ko ga izberem. Edino, ko ob izbiri govorca v nastavitvah kliknem gumb za nazaj, se zasliši košček govorjenega besedila, ki se takoj nato tudi prekine.

Problem je res čudne narave in mi ga nikakor ne uspe odpraviti. Ima mogoče kdo kakšno idejo, kaj bi še bilo vredno poskusiti?
frown-1.gif
 

neznanec

Zelenc'
12. feb 2014
3
0
1
odlično! Hvala!!
smile-1.gif


zgleda, da bo to pomagalo.... sedaj se mi v nastavitvah pri izbiri govorca ta lepo oglasi
smile-1.gif


bom preizkusil še potem v avtu. Sam sem sicer poskusil namestiti drugo verzijo iGO-ja, kar je tudi odpravilo problem, ampak najbrž zaradi drugačne sys.txt datoteke, ki je prišla s to drugo verzijo.

hvala za enkrat
aplauz.gif


še eno vmesno vprašanje... je mogoče v iGO kako vzpostaviti šumnike na tipkovnici?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V drugi verziji je po vsej verjetnosti v sys že omogočena komanda za zvok.
Za šumnike pa greš na prvi strani pod najdi Cilj in ko se ti odpre tipkovnica imaš v spodnjem robu gumb Več
Ko stisneš na njega boš not našel jezike in med njimi tudi Slovenščino.