IGO 638 - javljanje napake pri instalaciji I-GO8

matjazxy

Zelenc'
11. apr 2008
16
0
1
Pozdravljeni,

Imam en problem in prosim za pomoč. Na I-GO 638 sem poskušal naložiti IGO8 (na kartici sem zbrisal mapo igo6 ter jo nadomestil z IGO8 ter zamenjal shell.ini in igo8.exe namestil v podmapo IGO8 ). Instalacija IGO mi je sicer le delno uspela, saj mi IGO8 deluje le takrat, ko imam na SD kartici samo eno, dve ali tri mape - karte (čeprav je kartica je dovolj velika - 4G Take MS) .

V kolikor pa želim na kartico dati več map, pa se mi po pritisku na gumb "navigacija" po začetnem nalaganju na tisti lepi modri uvodni sliki nalaganje ustavi že na tisti osnovni maski,
uf-1.gif


Je že kdo imel takšne težave oziroma če kdo ve, kako rešit problem..., lahko tud na ZS

Hvala za vsak odgovor...
 
22. jul 2007
12.803
1.317
113
123
poglej na kartici, če se ti je poleg mape iGO8 ustvarila še neka prazna mapa z imenom log.. ali nekaj podobnega in če je jo izbriši in nato normalno naloži ostale mape in mislim da bi stvar morala začet delati, je pa pri prvem zagonu potrebno nekaj časa počakat, da naprava prebere nove karte, poročaj če ti je uspeloLPWWY
p.s. drugače pa malo še počakaj ti bodo še stručkoti svoje povedal
 

matjazxy

Zelenc'
11. apr 2008
16
0
1
Pozdravljen, ja se je ustvarila ta mapa, sem jo poizkusil izbrisati, vendar ne gre....
 

matjazxy

Zelenc'
11. apr 2008
16
0
1
Sem sedajle zbrisal kartico - jo formatiral in še enkrat naložil in zgleda da bo delalo...
 

Dej

Zelenc'
20. apr 2009
1
0
1
Tut jaz imam problem. Namreč, namestu sem novo verzijo karte slo 2007 na igo 683B pa mi javlja error. Klical sem na Mirel pa mi nočjo pomagat češ da se naj obrnem na tuš. Ali ima kdo staro verzijo te karte 2006. Da probam če to dela ali je kje drugje vzrok? Hvala