Huawei Watch GT

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 17097
  • Začetni datum

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Jest, je to res, da ne podpira predvajanja glasbe iz same ure? Torej grem lahko brez telefona teči, slušalke na BT in si trackam tek tako z gps kot konstantnim hearth ratom? (da niso kakšne tiste finte na vsakih 10 mint kot imajo nekatere low budget ure/trackerji)?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Jest, je to res, da ne podpira predvajanja glasbe iz same ure? Torej grem lahko brez telefona teči, slušalke na BT in si trackam tek tako z gps kot konstantnim hearth ratom? (da niso kakšne tiste finte na vsakih 10 mint kot imajo nekatere low budget ure/trackerji)?

Ne, ne podpira. Featured watch je tole, ne smart watch ;)

Je pa za šport zaenkrat se izkazala kot odlična. Tudi HR senzor dela BP in to praktično enako "natančno" kot pri Suunti z pasom
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Predvajanje glasbe direktno iz ure ne bo slo... niti telefonski pogovor (seveda ko je telefon v blizini, ker moznosti SIM kartice itak nima), kot tudi ne odgovor na SMS ali kaj podobnega ... Iz telefona prikazuje le okrnjene notifikacije ... torej delno besedilo mailov, SMS,...

Kolikokrat meri srcni utrip pa ne vem ... podatki so zelo skopi in jih lahko pogledas zgolj v aplikaciji Huawei Health na telefonu (ali na sami uri) ... vendar ni nobenih podrobnih podatkov za analizo ... niti nisem nikjer nasel moznosti eksporta pdoatkov za analizo v kaksnem drugem programu ...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Hvala obema za odgovor.
Eh škoda, sem se navadil da tečem ob muziki, če ne morem v osnovi pustiti telefona doma je zame takoj fail. Ostalih nekih naprednih funkcij ne potrebujem (ala javljanje na klic, odgovori na SMS in podobno). Notif ter kratek predogled mi je čist dovolj, ampak predvajanje glasbe pa je must have. Trenutno sem nekje vmes, ker že eno leto uporablja Garminov band Vivosport. Generalno sem zelo zadovoljen, ker mi nudi ogromno podatkov o aktivnosti (in tudi zelo natančen je), me pa moti premajhen zaslon (ja vem je pač band). Mi sicer omogoča vsaj upravljanje z glasbo na telefonu, vseeno pa to ni to, moram nekje v hlačah še vseeno imeti telefon s seboj :rolleyes:
Potem je kakšen Stratos za take denarje še vseeno boljša izbira.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Hvala obema za odgovor.
Eh škoda, sem se navadil da tečem ob muziki, če ne morem v osnovi pustiti telefona doma je zame takoj fail. Ostalih nekih naprednih funkcij ne potrebujem (ala javljanje na klic, odgovori na SMS in podobno). Notif ter kratek predogled mi je čist dovolj, ampak predvajanje glasbe pa je must have. Trenutno sem nekje vmes, ker že eno leto uporablja Garminov band Vivosport. Generalno sem zelo zadovoljen, ker mi nudi ogromno podatkov o aktivnosti (in tudi zelo natančen je), me pa moti premajhen zaslon (ja vem je pač band). Mi sicer omogoča vsaj upravljanje z glasbo na telefonu, vseeno pa to ni to, moram nekje v hlačah še vseeno imeti telefon s seboj :rolleyes:
Potem je kakšen Stratos za take denarje še vseeno boljša izbira.
Vzem vivoactive 3 music, pa dobiš to kar hočeš
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Test Huawei Watch GT >> http://www.mobile.si/eqp/huawei-watch-gt.html

Huawei_Watch-GT_052.jpg
Huawei_Watch-GT_050.jpg

Huawei_Watch-GT_049.jpg
Huawei_Watch-GT_044.jpg
 

Bosko81

Zelenc'
17. avg 2019
1
0
1
Pozdravljeni!

Kdo mi zna pomagat oziroma povedat ce je na uri huawei gt mozno nekako izklopiti zaslon in ga aktivirati samo s tipko.. Namrec imam tako delo kjer venomer premikam roke in se posledicno zaslon venomer vklaplja in izklaplja..
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Bom kar tule vprasal, da ne odpiram nove teme:
imam telefon z androidom 13 in na njem namescen huawei health. Pred casom mi je crknila moznost nadgradnje: ce v appu kliknem na "check for updates" se logotip zacne vrtet, kot da preverja ali obstaja novejsa razlicica, zgodi pa se nic. Samo vrti se v nedogled.

To sem opazil kak dva meseca nazaj, danes spet preveril, in ocitno update se vedno ne deluje. Rocna namestitev zadnje razlicice (14.0.9.310) ne pomaga, update se se vedno vrti v prazno.

Ima se kdo enako tezavo?
IMG_20231118_112820.jpg
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Jaz sem naredil update preko Huawei Appgalery. Če dam update v aplikaciji mi pa vrti.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Razumem. Pri pregledu posodobitev se krogec suče v nedogled... Tudi na mojem telefonu.

Čakam, da bodo pripravili posodobitev in da vidim kaj bo takrat.