HTC Trinity (P3600) ROM Upgrade

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.833
730
113
www.jernej.org
Kaj pa če bi si naložil program Slide2Unlock:
Screen014.png

Jaz sem si ga pravkar naložil... dobiš malo iPhone filinga, zažene se vedno, ko se naprava zbudi, hkrati ti pa v zgornji vrstici pokaže ime operaterja, signal, ...
Povezava:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=304826&highlight=operator+name
 

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Sem ga ze imel
wink-1.gif
;) ampak se mi ni obnesel ker vecinoma tipkam s prsti in mi ta slider ni delal nekam najbolje.
S stylusom je slo lepo s prsti pa ne...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Mogo bi dobro delat. Sem ga sam sprobal, pa dela perfektno če potegneš s prstom do konca slida oz. do črke K v UNLOCK. Glej sliko.



btw Uporabljam pa ga nena, ker mi je bolše pritisnit gumb za on/off.
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Po ponovni nadgradnji mi sedaj aparat deluje b.p. WM5 se mi je zdel nekako "štorast", čeprav ga nisem nevemkako dolgo uporabljal. Če se nadgradnja posreči in aparat deluje normalno, ne vidim razloga zakaj nebi prešaltal na WM6. Nadgradnjo na WM6 sem naredil tudi na qtek9090, kjer pa imam nekaj težav z BT in lokalizacijo.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Kateri ROM pa kaj uporabljate lastniki Qteka S200? Namreč iščem nekaj stabilnega in predvsem hitrega! WM5 ali WM6?
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Če si lahko sposodim temo (vidim da vas ima kar nekaj tole zadevico): Ali se da sliko rotirat za 90° - recimo za navigacijo, pogledat film,... tako da bi gledal v ležečem načinu?

lp
Peter
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Citat:
Če si lahko sposodim temo (vidim da vas ima kar nekaj tole zadevico): Ali se da sliko rotirat za 90° - recimo za navigacijo, pogledat film,... tako da bi gledal v ležečem načinu?

Seveda se da zarotirat. Že ko ga popolnoma novega zaženeš, je na namizju oz today screenu ena ikona, s katero obrneš zaslon v katero koli smer želiš.
Sam imam naložen SPB Pocket Plus, ki pa ti omogoči, da je eden izmed "hard" gumbkov ob strani zadolžen za obračanje zaslona za 90 stopinj in tako lahko v katerem koli trenutku zasučem zaslon v ležeč položaj...
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ok, še eno vprašanje imam za vse, ki že imate tole zadevico... Tipka se preko t.i. virtualne tipkovnice na zaslonu, right? Ampak malo sem bral navodila in je (ja, itq) qwerty, pač angleška zadeva. Me pa zanima, če se ga da prepričat (in kako), da bi imel qwertz? Mi niso tako pomembni šumniki kot pa y in z na "pravem" mestu.
Ga bom pa ta teden naročil od expansysa
smile-1.gif



lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Aha, fino fajn... tako da se zamotim zdajle ta teden, ko ga bom čakal
grin1.gif


btw, a zadeva potegne miniSDHC? Nekaj sem bral debate, pa nisem dobil nekega konkretnega odgovora? Je to pogojeno z romom ki ga imaš gor?

lp
Peter
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Teh virtualnih tipkovnic je cel kup in lahko si izbiraš za kateri jezik jo boš nastavil. Pri interkey si nastaviš hrvaščino, ker slovenščine ni.



Edit: SDHC kartica mi je delovala pred nadgradnjo in po nadgradnji.
 
Nazadnje urejeno: