HTC Touch

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
Zanimam se za nakup HTC Touch oz. HTC Touch dual mobilnika, zato bi prosil, če mi lahko tisti, ki ta mobilnik že imate, napišete, kako ste z njim zadovoljni, čas trajanja baterije, .... Prav tako me zanima, kakšna je razlika med zgoraj navedenima mobilnikoma, razen v slide funkciji.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Trajanje baterije: vsaj en dan (če se zelo zelo uporablja); drugače ob norm. uporabi vsaj dva dni; je pa zdržal tudi že tri/štiri dni. Dual mislim, da nima WiFi... a nisem prepričan.

Če bi ti to pisal včeraj bi bil post poln pohval a danes... Dopoldan na ŠG mi je HTC Touch izgubil signal in sedaj (po treh urah) še vedno ne deluje. Trenutno sem SIM prenesel v stari telefon in deluje brez težave - HTC pa se noče povezati v GSM omrežje. Tako, da je dobil eno veliko črno piko. Podobno težavo sem imel lani poleti, ko sem ga nabavil a takrat je po pol ure začel delovati in je od takrat do danes deloval skoraj brez problemov.

Zakaj skoraj? Ima še eno težavo, ki je povezana s sinhronizacijo a je le-ta verjetno povezana s priloženo programsko opremo. Po kakšnem tednu (včasih dveh, včasih mesecu) se program zmisli, da je na strežniku (t.j. PC-ju) sprememba v nastavitvah za sinhronizacijo in, da je potrebno vse sinhronizirati iz 0. Prvič to še preneseš, tudi drugič potem pa... prenehaš uporabljati sinhronizacijo.

Tako, da moj predlog: poglej za čem drugim, saj po mojem mora taka stvar bp delovati par let ne pa le pol leta.
 

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
Mah, zdaj imam Nokio E65, tako da sem navajen, da ne dela vse, kot mora
grin1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Tudi jaz na P3600 ne uporabljam več sinhronizacije. Enkrat tedensko delam backup na SD kartico. S povezovanjem se tudi pri meni pojavljajo občasne težave. Soft reset reši vse.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Tudi jaz na P3600 ne uporabljam več sinhronizacije. Enkrat tedensko delam backup na SD kartico. S povezovanjem se tudi pri meni pojavljajo občasne težave. Soft reset reši vse.

Sem naredil soft reset... pa žal ni rešil nič. Bom poizkusil popoldan enkrat.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Jaz imam touch dual. Odkar sem dal gor WM6.1 sem zelo zadovljen, ker deluje zelo hitro. Baterija mi drži več dni, vendar pa ne čvekam dosti. Nima WLAN vendar tega tudi ne pogrešam. HSDPA deluje odlično, maksimalne hitrosti prenosa pa žal še nisem testiral. Mi je zelo ql, ker ima ima tudi prave tipke in ne samo touch screen. V primerjavi z navadnim touchom ima več pomnilnika in 400 MHz procesor.

Edino kar me pri njemu moti je to, da včasih, ko ga spravim v stanje "phone off", da se kasneje noče več spravit iz tega stanja in ga moram resetirati.

Sicer pa na splošno sem zelo zadovoljen z njim.
cheer.gif


Pa še primerjava navadni touch in touch dual:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2127&idPhone1=1999
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Citat:
Uporabnik DeeKay pravi:
Mah, zdaj imam Nokio E65, tako da sem navajen, da ne dela vse, kot mora
grin1.gif

Kaj pa ne dela? Moja od upgrade-a firmwareja v januarju deluje brez enega samega resetiranja, torej nonstop prižgana cca 2 meseca. Pa še nisem našel stvari, ki ne bi delala. Povej, prosim, da vem, na kaj naj bom pozoren.
LP!
 

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
Ja, tudi jaz sem pred kratkim posodobil oz. ponovno namestil software, pa je zaenkrat dobro. Drugače pa mi je med pogovorom začelo v zvočniku "brneti" nato pa se je telefon sam resetiral. Prav tako so meniji delali zelo počasi. Bom videl, kako bo zdaj...
 

centrum

Pripravnik
8. mar 2008
35
0
6
Da ne odpiram nove teme,mene zanima mam HTC Tuch in sem zadovoljen z njim,ga preizkušam ga še,me pa zanima,če je možno mu vstaviti micro sd s kapaciteto 4gb.ali je največ 2 gb.
Lp
 

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
No, sedaj sem ga kupil, imam pa problem. Vse je delalo OK, dokler nisem namestil Garmina, katerega sem "kupil" na netu in mi mimogrede ni delal, zato sem ga odstranil. Takrat pa mi je nehal delati Bluetooth. Bluetooth se mi sploh ne vključi. Ne pomaga niti soft reset. Kaj bi lahko bilo narobe?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Predvidevam , da so ostale neke nastavitve od garmina. Inštaliraj si SKtools pa daj AUTO CLEAN (ikonca v Programs). Mogoče bo pobrisal te nastavitve. Če ne, pa ti ostane hard reset.
 

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
Žal to ne pomaga. Kako naj naredim hard reset? Vem, da je treba pritisniti več tipk in soft reset tipko, samo ne vem katerih. Prav tako me zanime, kako naj prekopiram imenik, ker mi ga bo hard reset verjetno zbrisal.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
V contacts maš opcijo da prekopiraš vse kontakte na SIM. V SIM managerju pa maš opcijo da prekopiraš vse kontakte s sim kartice v : To Contacts (telefon).

Hard reset za tvoj telefon: drži tipki za kllic in prekinitev klica (rdeča in zelena). Medtem ko ju držiš, naredi soft reset s palčko. Še vedno drži tipki, da se pojavi na zaslonu obvestilo. Potrdi s tipko za klic.

Priporočam ogled : http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Elf
 

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
Ampak če kopiram kontakte na SIM, mi pobriše zadnje črke imena, ker imam v kontaktih imena in priimke (upam, da sem razumljivo napisal). Se da kako prekopirati imenik na PC?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ni mi jasno, zakaj bi ti pobrisalo zadnje črke. Mogoče, če imaš res staro SIM kartico, da še ni pametna.
Na Pc lahko prekopiraš imenik s pomoæjo sinhronizacije. Mislim, pa da so shranjeni v Outlooku. Nisem ziher , ker tega ne uporabljam.
 

DeeKay

Pripravnik
20. dec 2007
90
0
6
Gornja Radgona
Ma, sinhronizacije ne znam nastaviti...bom moral navodila pogledati
wink-1.gif
Sem pogledal podatke o SIM kartici, pa piše, da omogoča 16 mestno ime.
Vseeno hvala za pomoč.
 
Nazadnje urejeno: