HTC Touch HD

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Citat:
Uporabnik vizzzi pravi:
Jaz sem najprej naložil 21889, potem pa še 23518. Prva verzija je bolj stabilna in baje da delajo na njej (skoraj) vsi programi, namenjeni WM6.1. Sem jo na hitro sprobal, potem sem pa naložil še drugo verzijo. Ta se mi je zdela malo hitrejša.

Ta mi je na začetku ene dvakrat zamrznila, ampak od takrat naprej dela vse bp. Izgled je lepši, pa še par drugih stvari je spremenjenih. Edina stvar, ki me moti je ta, da imam na začetnem zaslonu kar tri ure (ena analogna in dve digitalne) in jih ne znam nikakor izklopit.

Pomoje bom šel kar nazaj na prvo verzijo.

Zanima me, če si ti kaj probaval voice control? Posnamem zvok oziroma govorim v telefon in vse dela, ko pa ga hočem poslušati pa predvaja vse normalno, sekunde se odštevajo, vendar zvoka pa ni???? Si se kaj igral?

Pa še to, zna kdo mogoče izklopiti vibriranje tipkovnice pri pisanju sms-ov. Da mi vibrirajo tipke telefona je že ql, da pa še tipkovnica mi pa ni.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
ok, sem pošmelak voice controler, mel sem na tiho naštiman, zato nisem slišal posnetka
grin1.gif
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Vibriranje tipkovnice sem izklopil. V meniju greš na start -> Settings -> Personal ->Input. Pol maš pa pod Input method propertis, pa tam nastaviš vibriranje oz. ga izklopiš.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Citat:
Uporabnik vizzzi pravi:
Vibriranje tipkovnice sem izklopil. V meniju greš na start -> Settings -> Personal ->Input. Pol maš pa pod Input method propertis, pa tam nastaviš vibriranje oz. ga izklopiš.


Najdu, hvala
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Citat:
Uporabnik vizzzi pravi:
Danes sem naložil TALE ROM.

Zaenkrat ZELO zadovoljen, vse dela.
aplauz.gif
Sem mislis da bodo problemi s hitrostjo, ker gre za WM6.5 ampak dela spodobno hitro. Prejšnji originalni WM6.1 so mi delali počasnej. Verjetno tudi zato, ker sem imel naloženih kar nekaj programov, ampak vseeno.

Kar se pa izgleda tiče, pa sploh ni primerjave z original WM6.1!

Uglavnem priporočam, če se kdo ne more odločit katero verzijo bi naložil...
cheer.gif

Si se kaj igral z mms-i. Zadnjič sem po dolgem času se neki igral in sem videl, da jih ne pošilja. Baje da je to hiba tega roma, si ti uspel rešiti zadevo ali si pustil tako kot je?
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Moram priznat da sploh še nobenga mms-ja nisem poslal. Jih pa lahko sprejemam.

Drgač maš pa že novo verzijo na voljo, pa probaj tisto naložit.
 

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
Mam problem....Imam wi-fi internet in na prenosniku dela super..ko se povežem preko telefona mi zazna zelo slab signal (1 črtico) in internet sploh ne dela..Če kdo ve kak zadevo rešit oz. nastavit bi bil zelo vesel pomoči..hvala
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Lahko da ti je šla osnovna plošča tako kot meni, wifi je skoraj lovil samo takrat, ko je bil telefon naslonjen na anteno od routerja.
 

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
a Mejduš..mam ga 6 mesecev od tega je biu 2 mesca že na servisu..skoraj nemogoče da bi crknilo tut to
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik sorty pravi:
Mam problem....Imam wi-fi internet in na prenosniku dela super..ko se povežem preko telefona mi zazna zelo slab signal (1 črtico) in internet sploh ne dela..Če kdo ve kak zadevo rešit oz. nastavit bi bil zelo vesel pomoči..hvala

Si nastavil Wi-Fi na največjo moč delovanja (na telefonu)?
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Kaj je razlika med tema dvema; Topix 3.5 WM6.1 Manila 2.1, Topix 3.5 WM6.1 Manila 2.1 Sense weather. Praktično sta ista samo kaj je ta vreme umes, da ti na HS-ju še vreme updata?
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Ima kdo program, da se vidi ozadnje na vseh zaslonih za topix 3.5, manila 2.1, na prejšnem sem imel samo ne dela na temu romu?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
start-->settings-->connections-->Wi-Fi-->Advanced-->Power Mode

Tukaj nastavi na best performance.
 

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
Kot si rekel je nastavljeno na best performance ampak še vedno ne dela.Zazna mi wireless ampak je signal slab (samo 1 črtica) in se kaj kmalu disconecta. sigurno je neka softwerska fora samo meni ni jasno kaj bi lahko blo
 

adiosec

Zelenc'
4. mar 2010
20
0
1
zanima me kateri rom ( prosil bi tudi za navedbo download vira ) je stabilen in najhitrejši .

Namreč v zadnjih 3eh mesecih sem imel že 4 HTC TOUCH HD-je , in na vseh je bil drugačen rom,
in če sem odkrit, še nisem imel v roki počasnejšega in tako neodzivnega telefona . Mogoče prehitro delam sklepe,
ampak zato se obračam na vas da ne dobim preslabega mnenja o tej počasni zadevci, ki
bi naj delovala z frekvenco 500 mhz.

hvala
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Verjetno je težava v tem, da imaš naložen kakšen WM6.5, ki se slej ko prej izkaže za hroščastega in posledično precej upočasni telefon.
Sam sem že pred časom preklopil nazaj na WM6.1, ki se vsekakor izkaže za stabilnejšega in odzivnejšega (na dolgi rok).
Zadnje 3 mesece uporabljam tale rom: Topix 3.5 WM6.1 Manila 2.1 Sense weather. Najdeš pa ga lahko tukaj--> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640
 

dreja

Kaliber ekspert
14. okt 2007
326
0
16
Citat:
Uporabnik sorty pravi:
Kot si rekel je nastavljeno na best performance ampak še vedno ne dela.Zazna mi wireless ampak je signal slab (samo 1 črtica) in se kaj kmalu disconecta. sigurno je neka softwerska fora samo meni ni jasno kaj bi lahko blo

Jaz sem si instaliral en program za sharat 3g internetno povezavo preko wifi-ja (wmwifi router). Ta program mi je tudi po instalaciji obdrzal nastavitve ip naslova (fixnega), zato se nisem mogel vec nikamor connectat.
Tako da preveri, ce imas v nastavitvah obkljukano, da ti sam pridobi ip naslov, ko se povezes na wifi omrezje.
 

sorty

Zelenc'
7. okt 2009
20
0
1
Zdravo fantje.sem pred tem da instaliram nov rom.Na računalniku imam windows 7 in se mi nikakor ne uspe povezati s telefonom preko activesync.iz neta sem potegnil windows mobile device center vendar mi ne zazna telefona...