HTC telefon in hotspot wi-fi

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.583
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
živjo!

Simobil je udaril z odlično ponudbo Orto x2 in me prepričal, da podaljšam naročniško razmerje. spotoma bi vzel tudi enega izmed telefonov (najraje bi HTC-ja), vendar bi vzel takšnega, ki omogoča tudi to, da telefon postane wi-fi hotspot - Desire je to dobil z zadnjim updateom pred Gingerbreadom, ne vem pa, če so vsi HTC-ji dobili to.

torej, zanima me - kateri izmed telefonov v ponudbi Orto x2 omogoča tudi wi-fi hotspot? zapičil sem se predvsem v HTC Wildfire S in v HTC Legend, eventuelno mi je še zanimiv tudi HTC ChaCha. ne bi pa nekega ultra telefona, ker tega že imam in bo to bolj kot ne sekundarni telefon za privat zadeve (in v primeru terenskega dela ob vklopu wi-fi hotspota zadeva preko katere bi pošiljal fotke v svet
grin1.gif
).

HVALA!

p.s.: aja, telefon naj ne bi šel čez 100€ (dobro, Legend je 120 v kombinaciji x2 + mini plus)
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Vsi androidi verzije 2.2 in več imajo to funkcijo, tako da lahko rečem jo podpirajo vsi telefoni (novih 2.1 se menda več ne dobi, pa še tam mislim da obstaja aplikacija, ki doda to funkcionalnost).
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
WP7 super cegu, sam to pa ne bo šlo...

Ma punca desire-a če kdaj rabim hotspot.
tongue-1.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
"Uradno" bo teethering omogočen samo na novejsih WP7 aparatih.. v tem trenutku HTC titan in radar
 
Nazadnje urejeno:

mojoman

Pripravnik
19. feb 2008
108
0
16
BB žal z OS 7 nima wifi hotsot, čeprav je bil v beta verzijah že vdelan. Mogoče se grejo kakšen pakt z operaterji mobilne telefonije. Ugibanja pa so, da bodo v kratkem, s prvo večjo posodobitvijo programske opreme, to ponovno omogočili.

LP