Hrvaško homebrew prvenstvo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Torej, še enkrat. Jutri natanko ob 15.30 poberem piva v Sir Williams pubu in jih odpeljem v Zagreb, kamor nas gre sedem sodit na tretjega od skupaj sedmih ocenjevalnih dni.
Vsa piva, ki so prijavljena na prvenstvo in seveda pakirana v skladu s pravili bodo varno oddana organizatorjem, pod pogojem, da je zraven v kuverti prijavnina (3 EUR na prijavljeno pivo). Piva, ki bodo brez denarja, bomo brez milosti spili.

Vsa piva, ki bodo sicer pravilno opremljena s prijavnino in niso prijavljena na prvenstvo (350 je bil limit) bomo prav tako spili, prijavnina gre pa za čevape.

Mislim, da so navodila dovolj jasna. Vsem pivovarjem, katerih piva se bodo jutri znašla v mojem prtljažniku, želim dobro uvrstitev. Glede na kvaliteto, ki smo jo dobivali na mizo na našem prvenstvu v to sploh ne dvomim.

Lep pozdrav s strani društva.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Tako, smo preživeli prvo seanso v petek v Zagrebu. No za nas Slovence je bila prva, drugače je bila to že tretja. Piva uspešno dostavljena, sodniki tudi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Witbier, eden preveč nakoleandran, drugi premalo, eden kisel za popent in eden s sesion kvasom. Pol pa še 4 Blonde, dva zelo solidna oziroma kar vrhunska eden kisel in eden bolj bogi.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Jest sem imel pa bitter-je 5x in english IPA 3x.
Ena IPA je bila res dobra bitterji pa bolj tako tako...
Vse pa je bilo za popit, pač standard napake, malo DMS, malo bolnice...

Sicer pa komaj čakamo na vikend....
nahrung002.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113

Eno zlato medaljo je pa odnesel pocast za ESB. Sam pa tokrat s pivi nisem sodeloval, ker se mi ni zdelo v trenutni zalogi nič vrednega za prijavit.
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
@kalbo: zanimiv članek! Pogledal, prebral, kapo dol. Glede na uporabljeno metodo in "sestavino", bi bil recept za tako zadevo dolg nekaj strani, pa še vprašanje, kako bi uspelo ponoviti enake pogoje
smile-1.gif