Hrvaško homebrew prvenstvo 2018

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Še tukaj spomnim. V ponedeljek 21. ob 14. uri s kadunnc napokava piva v Sir Williams pubu in jih peljeva v Zagreb. 14.00 je skrajni rok. Upam, da gre v tretje rado in bodo piva normalno spakirana, ker drugače se nama komot zgodi trenutek slabosti in piva po vrečkah ali ruknjena na šank kar tako, ne vidijo prtljažnika mojega avta in posledično Zagreba.

Vso srečo vsem tekmovalcem, upam na veliko SLO medalj.

L
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Hvala!

Pa letos bi tudi pohvalili vse ki so oddali piva v Williamsu, ker so bili lepo spakirani v zaprte škatle in je bilo rokovanje preprosto...
Dobro, še vedno se je našel en sam junak, ki ni upošteval pravil, ampak do našega tekmovanja naučimo tudi njega... ;)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Sem vesel da ni pritožb čez moje pakiranje... izkaže se, da 9perov v konfiguraciji 3x3 pride ravno v pol kartona od paketa mleka. Odrežeš, daš na vrh, oblepiš s selotejpom in voila, "škatla" :D
[pozabil sem...in nisem mel doma nič bolj pametnega...]
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Sej mogoče se zdi da težim brez veze, sej so sam 3 steklenice. No letos jih je blo 83 x 3. Lahko si prestavljate, kako je to nalagat v avto, če je po vrečkah. Tako pa primeš škatlo in jo rukneš v prtljažnik, ne rabiš se sekirat, če se bo kaj prevrnilo, polilo ITD. Avto je na pločniku pred Williamsom, se je treba kar premaknit, da sem čim hitreje s pločnika. Večina je letos spakirala vrhunsko, lepo v škatlo, še označili so "this side up". Tisti, ki je pa prinesel vrečko, pa že sam ve. Zaenkrat ni blo trenutkov slabosti, me je pa že imelo, da bi pustil zadevo tam.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
V glavnem danes greva s Kalbotom na drugo seanso sojenja. V ponedeljek sva imela jaz RIS-e on Lagerje... Danes me čaka Amber/darkbrown American ales, Kalbo ma pa belgijce če se ne motim... Piva do sedaj so bila OK, nobenega izrazito slabega prav tako nobenega blestečega... Mogoče bo danes kaj bolje ;)