honda ac ljubljana

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Uglavnem, na tem servisu so sami kreteni, z Rokom na čelu, še najbolj tup pa je un ta visok, ko zmeraj pametuje in u hali leta okol... Skratka, mene so parkrat nasrali oz. poskušali nasrat, od takrat naprej pa se moj accord vozi u Kranj k Žibertu.

Tako , nateg s.p. Da ne omenjam ,da so deli tut 20% dražji kot v avstriji
bonk.gif


BTW; odličen servis za Hondo, itak nepooblaščen, mate pr Remotu v Lj. Model naredi ornk in vsi pravjo da za relativno majhen denar..
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Mene na Toyoti zadnje 4 leta vedno vprašajo a naj dolijejo tekočino za šipe pucat oni in enako za brisalce. Nobenega natega.

Za nategatorstvo, oz. nestrokovno početje pri AC sem pa že večkrat slišal. Kolega je imel reklamacijo na novem Mitsubishiju, pa so mu jo zavračali, kljub temu, da so vedeli, da gre za serijsko napako in je menjavo odobril sam proizvajalec. Dokler ni poklical enega dovolj visoko, potem so pa vsi slinasti ratali in mu lezli v rit. Bedasto. Je rekel, da ne bo več hodil tja servisirat.

Ogo
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Jaz pa povsod zasledim/slišim, da je Selič največji mojster za Honde v Slo - tudi uradni serviser.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
me veseli, da se eni strinjate z mano.

se pravi odgovor je bil ne, ne rabimo servisa, samo olje in filter, nazaj je bilo ja rabite bomo kar naredili in papir za podpisat. tašča verjetno ni niti brala. in to je tipičen primer zlorabi neukega, kar pa od pooblaščenca ne pričakujem.

ampak v očeh nekaterih je bedak titi, ki se temu upre.

bomo videli kako bodoa rgumentirali, da so zamenjali oba okvirja tablic, ki sta bila od honda amroža. mogoče je to tudi po specifikaciji na 20kkm. mimogrede pa nista preverila a je rezervna guma dovolj napihnjena.
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Oni so tipični šalabajzerji, nategnit te hočejo, da je veselje pri vsaki malenkosti. Ok, moj primer, mogoče se bo kdo smejal, ampak vseeno. Ko sem kupil avto je bil praktično kot nov, ata ki mi ga je prodal je zelo pazil nanj. Je pa nekaj ušpičil in odrsal plastiko okol šalthebla, in to zelo. Ker me je to motilo, sem pač šel na servis, pokazal majstrom, ki so naročili novo. Seveda napačno. Pa je bil en obisk servisa brez veze. No potem je prišla plastika, in jo je zamenjal un tavisok, ne spomnim se imena, uglavnem, eden od unih treh, ki so v pisarni. Seveda bedak nima pojma, kako se to nardi in je pri tastari vse zatiče polomil in zgubil tiste kovinske spojke, ki zadevo držijo skupaj. Seveda tega nisem opazil, se odpeljal ampak hvala bogu po nekaj metrih opazil, da se vse skup maje. Pripeljem avto nazaj, mojster debelo gleda in pametuje, komaj sem ga prepričal, da to ni OK. Pol so končno poštimali tako kot je treba.
Naslednji obisk je bil, ko sem kresnil eno babo pred mano. Avto sem peljal na zavarovalnico, kjer so mi povedali, da bom imel najmanj papirnatih komplikacij, če avto peljem tja. Rečeno storjeno. Naročijo dele, sam se odločim še za meglenke. Pridem po avto, valda ene tri dni za tistim, ko je bil rok dogovorjen. Naredil sem veliko napako, ker sem prišel po šihtu, zunaj je bila namreč že tema, tako da sem avto pregledal pod lučjo. Naslednji dan vidim, da so mi novo luč opraskali, delčka havbe, ki je bil malenkost ukrivljen niso popravili. Razlog za to je bil ta, da to ne piše v zapisniku zavarovalnice, luč pa sem verjetno opraskal sam, oni je že niso. Hotel sem imeti še staro obvolansko ročico, ki so jo menjali, zarad meglenk in obe plastiki za luknje od meglenk v blatniku in so rekli, da bi pa to moral prej povedat, da so že vse vrgli stran. Sem rekel hvala, in si mislil jebite se, kreteni in šel. Pa tja nikoli več.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
take zadeve mene motijo.

na fordu so mi vedno vse zložil v avto, pa smo potem ven metali. popoldanc mi d avse v avto. če pa že ker kdaj ni dal, je vprašal. na fiatu mi pa iz moje kante zlije olje not, reče ok..to je to..kanto zadrži. mu rečem za kantico, jo nejevoljen da, v njej pa liter olja. vprašam kako to, pa je bil smao tiho. motor sprjeme 4l, kanta 4 l. od nove ostane liter. kdo krade.

in kle me je zmotil točno to, k se profesionalno nateguje neprofesionalce.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Jaz sem tudi kupoval Hondo in tudi jaz sem bil deležen celo vzvišenega odnosa prodajalcev. Doma sem iz Postojne. Dogovoril sem se za testno vožnjo Civica. Prišel sem v Ljubljano in ... avta za test niso imeli. Poleg vsega so se obnašali zelo vzvišeno, ... skoraj v smislu kaj delam tam.
No, pa sem odnesel posel drugam (kot pravijo američani). Pozanimal sem se po nekaj servisih v SLO. Na zadnje sem kupil svojo novo Hondo Civic v Kopru, kjer so mi dali (poleg nekaj popusta), tudi dva kupona. Z enim imam zastonj prvi servis na 20.000km, z drugim pa 40% popusta pri nakupu pnevmatik (slednje se ne vem kako je kaj ugodno, dopadla pa se mi je gesta). Vseskozi so bili prijazni, drzali so se dogovorjenih rokov. Skratka: to kar se od servisa pricakuje.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Jaz sem zelo zadovoljen s servisom Žibert. Okol 160€ me pride redni servis, kar je povsem sprejemljivo. Pa še vedno si iz salona izberem kakšno reč za testno vožnjo...
Pri Žibertu so kar carji glede servisa in odnosa do strank.
zmaga.gif