Hoferjeve bencinske črpalke- Avstrija

zakon

Guru
16. maj 2008
8.532
1.731
113
toti Maribor
Tu so hoferjeve bencinske črpalke v Avstriji (41). Pri nas sta samo dve in sicer Postojna in Ivančna Gorica
 

Priponke

  • 1554409-A-HoferTankstelle_Garmin_gpx.zip
    2,7 KB · Ogledi: 458

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Danes sem šel skozi Medvode in videl, da so ograjo že odmaknili. Je pa še potegnjen trak čez uvoz na črpalko. Zaenkrat še ni odprta, zgleda pa da bo kmalu (ali pa se motim, ker v tej državi s papirji pridt skoz je res od Poncija do Pilata).
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
a se bi mi splačalo potem iz kranja do medvod z skoraj praznim tankom? v laguno spravim nekje 60L.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Počakaj, Kranj mislim da bo prej.
Sem včeraj gledal v Kranju in je vse že zgledalo pripravljeno. Sicer pa a niso rekli da bo ta teden otvoritev?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
to bi bilo super, imam pa mastercard moneybookers, gor naložim 100€ za to aro ali kako? dela izključno preko kartic?
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Jado ni problema, saj imajo v Medvodah Petrol. Koliko manj pa košta bencin na teh Hoferjevih bencinskih servisih?
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Prejšnji teden je zalaufala pumpa. Sicer kolegu ni ratal tankat (kar naprej ni bilo nekaj v redu). Probavala sva kar nekajkrat, tudi na drugi pumpi (škatli) in ni šlo. Tudi na njihov domofon sva klicala pa je bilo rečeno samo to, ponovite postopek. Vedno je šlo mimo odobritve plačila (to je rezervacija tistih 80€), potem pa je samo mlelo povezavo v nedogled. Mogoče je bila to le trenutna napaka in so že zrihtali. Lahko pa kaj drugega in ne bova nikoli izvedela. Bomo še probali.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Tukaj naj bi objavljali in pisali o POI točkah za črpalke
smile-1.gif

10.gif

Tema o tehničnih zagatah Hofer črpalk je tule: https://www.alter.si/tabla/show...=0&fpart=57
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Se opravičujem. Nisem gledal po drugih temah. Sem mislil, da se v to temo vpisuje vse o Hoferjevih črpalkah. Tako splošne stvari kot lokacije. Upam, da se ne bom še večkrat tako zmotil.
 

frenkyboy

Zelenc'
12. jun 2012
8
0
1
Tudi sam dostikrat točim na teh črpalkah, v glavnem brez težav.
Najbolj neugodno je to, da kljub temu, da so samopostrežne, v zimskem času (vsaj nekatere) ne obratujejo 24h/dan.

Dobra alternativa je pa tole: Spritkoenig
Zaenkrat jih je samo 5, so pa zelo "prijazne". Takoj, ko prepoznajo slovensko plačilno kartico, preklopijo na slovenski jezik.

Znajo biti še nekoliko cenejši od FEtrading-a, (vsaj) v Gradcu pa nudijo tudi možnost polnjenja gum z zrakom s pritiskom nad 5bar ter pipo z brezplačno svežo vodo (kar je za večino "brezveze", če pa si tam z avtodomom, je pa oboje zelo dobrodošlo).