Hofer ( Prince brivski aparat )- Nateg ???

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Sem si nabavil tole super poceni ročno brivsko napravo. Danes se spravim v akcijo, a glej ga zlomka potegnem enkrat in je zabave konec. Po podrobnejšem pregledu ugotovim da je glava z rezili napačno zasnovana (namenoma ?) . Saj se vse "brke" naberejo v rezilu in več ne gredo ven, tudi zobotrebec je odpovedal poslušnost, za čiščenje bi verjetno potreboval wap. Problem je namreč v tem da je Prince rezila postavil preveč postrani in jih zadaj zadelal s plastiko, tako da ni proste poti (prince temu pravi: nova posebna geometrija rezil) (Gillete ima med rezili prosto pot in jih enostavno očistiš pod vodo) .

Po 2 min ugotavljanja, kako popravit zadevo sem vse skupaj zabrisal v koš in šel po starega Gilleeta...



Uporablja sploh kdo tole ?



Sem računal da bi za britje potreboval cca: 100 glav da bi se lahko enkrat obril.
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.321
1.186
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pri nekaterih stvareh se pač ne da šparati! Tudi sam uporabljam Gillete, zelo zadovoljen! Še na misel mi ne pride, da bi kupil kakšno drugo britvico! Sicer sem enkrat kupil Wilkinson, pa ne, da bi bil kaj cenejši,ampak mi je bil brivnik všeč, ampak sem bil full razočaran nad ostrino britvic, čeprav naj bi bile vsaj tako dobre kot Gillete! T
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Sem probal enkrat nekaj takega iz Lidla sicer, za silo je še kar blo ampak za redno uporabo pa glih ne. Tud sam mam najraje Gilette, mi še najbolj paše.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Malo denarja malo muzike!

Sam sem iz Gillete po obsežnem testiranju prešel na Wilkinsona (Quattro Titanium). Ustreza mi, ker ima posamezna rezila bolj narazen in se posledično lažje in boljše čisti (brijem se na 3-5 dni).

Preden se odločiš za nakup brivnika, malo stestiraj različne brivnike za "enkratno" uporabo.
 

Zabita_rit

Zelenc'
1. sep 2007
14
0
1
Jaz uporabljam brivnik za 8 evrov,brijem se 3 tedensko.imam ga pa za 2 leti!
grin1.gif
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Pa kaj misliš, da bi rada, da bi me kdo za srno zamenjal, pa ne zato ker bi imela tako vitke noga ampak tako kosmate.

Ha ha
hysterical-1.gif
, 5*
Čist vsega pa le ne pobrit, je bolj "
grims-1.gif
"!
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Prince brivski aparat je oče kupil od nekega Poljaka na ulici, ki ni dal miru..Menda ga je dobil za 15€. Itak ne brije nič. Ima prav neke tri nože not, da se komot porežeš, če pa je priključen na elektriko se prav tako izprazni baterija, če je prižgan...

Kupi neko firmo, ker drugo je vse larifari!
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.965
3.256
113
kot vem so Prince (Hofer) brivniki enaki Müller in DM brivnikom, v zadnji verziji pa tudi Lidl brivnikom, vse generično in med seboj kompatibilno.

Ta 'nova' verzija je res malo mim, stara pa je precej primerjliva z Gillete, vsaj za tiste, ki sicer potrebujemo vsakdanje britje ampak imamo dokaj nezahtevno brado. Imam Mach-3 in Hoferjev Prince brivnik (prejšnje generacije) pa za vsakdanjo uporabo kar Princa puporabljam že od kar je Hofer prišel v Slovenijo, sicer pri njih že nekaj časa ne prodajajo primernih vložkov, jih pa nabavim pri DM-ju ali Müllerju. Gladko in poceni. Za posebne priložnosti pa vseeno uporabim Gillete. (novi Prince in enaki novi brivniki pri Müllerju in DMju pa so res bogpomagaj)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Zabita_rit pravi:
Jaz uporabljam brivnik za 8 evrov,brijem se 3 tedensko.imam ga pa za 2 leti!
grin1.gif
No, sam imam sicer Philipsa, za potovanja pa uporabljam baterijskega Sanyo, ki je takrat prišel cca. 25 DEM, star je pa že okrog 12 let. In se mi včasih zdi, da brije bolje od leto dni starega Philipsa, ki je bil x-krat dražji
confused-1.gif
.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Pred 12 leti še ni bilo "kitajske". Takrat je bil samo tajvan, malesija, indonezija... ča pa si imel srečo pa celo Japan.
wink-1.gif


Sicer pa jaz ga ne bi vrgelv koš ampak bi ga nesel nazaj v trgovino in jih vprašal "po nasvetu" kako dobiti dlake ven. Če ne bi imeli pametnega nasveta (da bi mi jih pred očmi ven potegnili) bi ga po manjšem prerekanju lepo pustil na blagajni ali kjerkoli na očeh drug ljudi.
Sicer dobiš v Hoferju marsikaj primernega ceni, samo kaj ko pa kvaliteta ne dosega niti tistega cenovnega ranga. Mene so "nategnili" z NiCd baterijami Europower. Enake prodaja tudi Špar. Ker pa nimam računa jih niti ne morem "rekalmirat". (Študiram da bi kupil še en komplet zanič baterij( mogoče pa ne bodo) in potem na osnovi novega računa vrnil stare)