Hitro-sušeče lepilo

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Potreboval bi relativno hitro-sušeče lepilo kot je npr. silikonski kit. Torej sekundno lepilo odpade, ker morata stvari pri njem 100% nalegat, tukaj pa to ni možno. Torej rabim nekaj bolj ''raztegljivega'', da bo manjšo fugico zapolnilo. Lepili se bosta plastični stvari. Kakšen nasvet kaj uporabit?
V skrajnem primeru se bom sicer potrudil s silikonom, vendar bo kar problem fiksirat za par ur.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Sej to ti zmeri pride prav. Za zavijanje daril recimo.



khm aja, sej res, ti ne kupujepš daril
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
fajn je če malo bolj podorobno obrazložiš kaj boš lepil (ampak saj vem...vedno se ne da
evil.gif
).

Kupi dvo komponentno lepilo - hitro sušeče - rabi kakih 5 minut da zagrabi. Dobiš ga pa praktično v vseh Bauih in podobnih štacunah (včasih kar pri blagajni)..jaz imam doma od Uhuja pa dela tipi topi. Drži pa.....ko pri norcih (sekundo se skrije).
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
fajn je če malo bolj podorobno obrazložiš kaj boš lepil (ampak saj vem...vedno se ne da
evil.gif
).

Kupi dvo komponentno lepilo - hitro sušeče - rabi kakih 5 minut da zagrabi. Dobiš ga pa praktično v vseh Bauih in podobnih štacunah (včasih kar pri blagajni)..jaz imam doma od Uhuja pa dela tipi topi. Drži pa.....ko pri norcih (sekundo se skrije).


Ja..dvokomponentno epoksidno lepilo je zakon. Drži ko pr norcih, tudi luknje se da zapolnit. Pazi le, da boš lepljeno površino malo obdelal s šmirglom pred lepljenjem.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Mislim da se ti splača kupit tole toplotno pištolo, ker sčasoma vidiš, kaj lahko vse s tem zalepiš. Meni se zdi ful uporabno in zelo hitro prime, pa še nič pacanja nimaš.
Dvokomponentni epoxi je pa sploh super, samo je kar nekaj pacanja. Pa še bolje drži, tak da ga je s pravilno pripravljene površine zelo zelo odstranit...


Lp
 

Podobne teme