Hisense 50AE7000F 126cm (50 Zoll)

puhecfan333

Zelenc'
10. dec 2016
18
0
1
To se strijam:oops1: imamo ga za secend tv vendar bi bilo fajn če bi bil eon bolj enostaven....
 
Nazadnje urejeno:

Krop

Pripravnik
15. avg 2019
95
22
8
Vzami nekaj z android tv ala xiaomi mi box s ali google cromecast. Ker aplikacija eon za android tv res lepo dela na android tv napravah. Z daljincem vse rihtaš. lahko jo namestiš samo na eni napravi pa še ta nerabi biti v telemach omrežju. Čista zmaga
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zdaj jaz nekaj ne razumem pri tem zrcaljenju - saj to v bistvu samo sliko prenese (in zvok) z zunanje naprave - kako vezo ima če je to EON al karkoli drugega?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.543
1.737
113
toti Maribor
Jaz lahko zrcalim telefon na TV, ne morem pa EON-a. Meni ni šlo,eno leto nazaj. Mogoče je zdaj kaj drugače in nisem več probal, ker imam itak EON app na TV-ju. Naj nekdo slika EON iz telofona na TV-ju, da vidim.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
O kakšnem zrcaljenju (kateri tehnologiji) je sploh govora? Preko AirPlaya ali Chromecasta nima smisla zrcalit, je bolješ airplayat/castat samo video stream, ki potem leti direktno na TV neodvisno od telefona, na telefonu pa ti ostane samo UI, ki ga lahko daš v background. To je tudi uradno podprto, imaš ikonco direktno v appu in preverjeno deluje. Pri AirPlayu tudi če zrcališ cel zasleon se sicer, ko se začne predvajat video v EONu, preklopi v način, kjer imaš na TVju samo video stream. Tudi z lightning-HDMI kablom deluje EON BP iz iPhonea na TV, sem že uporabljal na dopustu. Kako je z razmnimi 3rd party rešitvami za zrcaljenje pa ne bi vedel.

Če se vrnemo nazaj na temo, za omenjen TV ni EON TV aplikacije, tako da je opcija pač EON box ali EON TV aplikacija recimo na novem Chromecastu z Google TV (še boljše na Shieldu, ampak ni ravno poceni, če rabiš samo za EON). Meni osebno se vseeno castanje in zrcaljenje iz telefona ne zdi preveč praktično za vsakodnevno uporabo (je pa vsekakor super, če rabiš občasno, sploh ko nisi doma).