(hiper)inflacija se bliža?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Menda je zelo naraslo povpraševanje po zakloniščih. V Sloveniji je firma, ki jih dela po meri. Kogar denar preveč peče, naj si ga kar privošči. :cool:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Takšne cene hrane kot bodo jeseni še ni bilo. Eni si še ne predstavljate.
Če bo po napovedi extra vroče leto smo pa tako ali tako oplel.
Problem je, ker si ti predstavljaš, nimaš pa blage veze, kaj bo res in kaj ne. Tako da ti kar izpusti dopust, če te trese, jaz ga ne bom. So pa ravno v hrani skrite velike rezerve, se da jest tudi ceneje. Je pa res, da bodo fejst najebali tisti, ki že lep čas ne morjo zapravit regresa za dopust.
 
  • Haha
Reactions: sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Rezerve ? A tako kot spomladi 2020 zaskami in kisik bombami. K je stric.s civilne reku se ne sekirat mask.mamo.dovolj. Drug tedn pa mask ni.

Ali si pozabil kako je bilo.potem par mesecev k.so drzave ena drugi kar kradle.maske?

Kje je kaksna zaloga hrane ?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Govorim v načinu priprave obrokov in količin, ki jih kupujemo. Kje ti tukaj najdeš maske, mi pa res ni jasno. Predlagam, da se še za nadaljne leto zapreš v kevder pa bo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Zaklonišče po meri stane kolko? 15k 20k?

Si ga ti v peMziji lahko privoščiš?
Seveda nisi razumel bizija kaj je hotel povedat in greš po tvoji stari navadi v zezanje.

Se spomniš epizode Samo bedaki in konji, ki se dela norca iz točno tega o čemer bizi govori? Že takrat se je balo nuklearne vojne in zdaj se spet. Paniki tipa sandra bodo kupovali tud nuklearna zaklonišča. Že tista epizoda jasno pokaže, da je to nesmisel. Če ne poznaš epizode jo poišči in si jo zavrti.

 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sandra in bizi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Seveda nisi razumel bizija kaj je hotel povedat in greš po tvoji stari navadi v zezanje.

Se spomniš epizode Samo bedaki in konji, ki se dela norca iz točno tega o čemer bizi govori? Že takrat se je balo nuklearne vojne in zdaj se spet. Paniki tipa sandra bodo kupovali tud nuklearna zaklonišča. Že tista epizoda jasno pokaže, da je to nesmisel. Če ne poznaš epizode jo poišči in si jo zavrti.

Ne mešaj hrušk in jabolk.
Se sam holob je rekel da ae bo meso jedlo 2x tedensko.
Jaz samo.govorim da če gredo.cene žit gor bodo.šle.gor tudi cene mesa moke in vsega drugega .
Briga.me za grožnje z ww3 in atomskimi. Takrat je boljš da te takoj scvre kot da umiraš še kakšen mesec .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Vse je že šlo gor pa še bo šlo. Sam ni to prvič. Tko da ne paničari z regresom in dopustom, to je vse. Zgornje je samo reakcija na kameleončka.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Nisem dolgo odprl te teme pa vidim, da še vedno paničarite z inflacijo :valjamse: .Vidim, da imati mnogi res zakomplicirano življenje, se čudim, da vam sploh uspe preživeti en sam dan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Pa ti si že naredu generalko na frčotu?
Že! Pomenjal vse ležaje......menjal semeringe ostala tesnila in filter za bencin...

Zdej me zeza štrom...en kabel nima nekje stika....čeprav sem vse zvezal nazaj kot je blo (poslikal prej)....

Ti si mel kdaj tak problem? Si se kdaj lotil česa tacga? Za sproščanje mozga....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Sej vse kul, lohk debatirava. Sam razlož kaj ma veze servis na kamperju s čimerkoli?

Drugač pa ja, smo šraufal frčote, pa kolesa pa stare Yugote, pa EBL enoto na kamperju..... Tko da ja sem se že lotil. Spet kaj ma to veze....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N