Hinavščina in pokvarjenost portala 24ur

erikson

Guru
25. avg 2007
21.557
5.532
113
Preiskovalna zgodba.


V prihodnjih dveh tednih boste lahko na spletni strani 24ur.com in v rubriki Dejstva, v informativnih oddajah POP TV - rubriki Inšpektor, oddaji Preverjeno in Svet na Kanalu A, spremljali poglobljene vsebine iz naših gozdov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.443
5.925
113
pri taščici
v čem je pa fora, da se v zadnjih tednih sistematično pojavljajo članki o slovenskih gozdovih? a bo golobček imel to v programu ? (če ga bo kdaj imel)
Zato ker je to zlata skrinja iz katere bogastvo odteka v privat roke in financiranje politicnih strank.
A res mislite da so samo v cerkvenih gozdovih metrske smreke, v drzavnih pa koprive?
Potem pa na razpisu izbrani izvajalci secnje delajo za manj kot polovico cene ki pokrije stroske.
Sem zadnjic po tv videl nekega funkcionarja na sidg ki je bil do nedavnega v.politiki.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
Ma vse skup je res samo denar. Pisalo je, da je žrtev albanca Amanda Černe, ampak v originalu se piše malo druhgače:

"Tragičen dogodek se je sinoči zgodil v Sevinci v Sloveniji, kjer je 47-letni Albanec Muhabi Gashi ubil svojo slovensko ženo, 41-letno Amando Çerne."

Pol lih ni bla Slovenka. Oz, lih tolk, kot Gashi ...

Aja, pa ne pišem iz naslova nestrpnosti, pišem, na kak način nam "p(r)odajajo" informacije.
Sploh "Slovenske norice" - 5 minut, pa mam cel cajtng prebran. Pa v teh 5 minut spada zadnja stran z vici, naga baba na sredini in prvi dve strani - tzko na pol (kjer je "udarna" novica, sicer v stilu zgoraj)

Ne vem, kako je lahko tko zavožen cajtng najbolj bran časopis v Sloveniji (al kako se že hvalijo?)
Aja, a kako to, da jih tud jest berem? :evil: Bivša "tašča", ki to nikol ni bla, ima naročene, jest to zbiram za sinovo zbiralno akcijo papirja.
Ena iz še pred-koronskih časov...
.
Pridem v stalni lokal na kavo in Novice prelistat...
...jih iščem po lokalu in jih nikjer ni videti.
Vprašam kelnar'co, "Kje ima novice?"... ...se razgleda okoli "Pa jih res ni več. Očitno jih je nekdo vzel. Lahko kako drugače pomagam...?"
"OK, povej mi tri vice, pa joške mi pokaž'."
:evil:
.
Sorry za OFF.
 
5. apr 2015
1.346
697
113
Ena iz še pred-koronskih časov...
.
Pridem v stalni lokal na kavo in Novice prelistat...
...jih iščem po lokalu in jih nikjer ni videti.
Vprašam kelnar'co, "Kje ima novice?"... ...se razgleda okoli "Pa jih res ni več. Očitno jih je nekdo vzel. Lahko kako drugače pomagam...?"
"OK, povej mi tri vice, pa joške mi pokaž'."
:evil:
.
Sorry za OFF.
Best joke ever. Bo treba sprobati :D
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
692
683
93
Preiskovalna zgodba.


V prihodnjih dveh tednih boste lahko na spletni strani 24ur.com in v rubriki Dejstva, v informativnih oddajah POP TV - rubriki Inšpektor, oddaji Preverjeno in Svet na Kanalu A, spremljali poglobljene vsebine iz naših gozdov.


Ko človek prebere tole, se najprej zamisli, v katero območje bodo predstavili stvari.
V gozdovih ni vse črno belo, ni vse kriv lubadar in žledolom, veliko je tudi človek oziroma lastniki...
Sam vidim tudi problem golosekov na strmih pobočjih, tako rekoč nobenega nasajanja mladih dreves, problem spiranja zemlje.... potem so še kraje dreves ali pa pripravljenih drv, pa naj bo to v državnih, cerkvenih ali pa privatnih gozdovih.....

Zanima me ja, kako bodo tole predstavili.... verjetno spet kot eno ogromno banko, katero je potrebno na hitro sprazniti s strokovnjaki iz politike,.... :poreden::bonk:
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.782
2.352
113
Pomurje
Finančno je Sidg je za državo vsekakor boljša zgodba kot koncesionarji v obliki privatnih GG-jev.
GG-ji so bili ubijalci slovenske lesno predelovalne industrije in lastniki so žepe polnili, da to ni bilo res.
Trafela GG Maribor je imel cca 13k€ plače in pokupil precej nepremičnin po MB, zaprl pa cca 10 žag, ki so bile v lasti tega istega GG-ja.
Delat se jim ni dalo!

M3 hloda so plačali za 15€ plus posek in spravilo (takrat cca 12€/m3), lepe primerke pa prodajali po takratnih cenah za 200-400€.
Prav tako so dobili vse plačano za pogozdovanje, vzdrževanje vlak in cest.
Je pa res, da so to dejansko delali, Sidg pa tega v takšnem obsegu ne dela že vse od ustanovitve.

Sidg je žal politična zgodba s fikusi in odpadniki raznih strank, kar pomeni, da ne bo nekega trajnostnega razvoja.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
"Fact" "checkerji". Cel svet je že zdavnaj ugotovil, da so t.i. fact checkerji zgolj indoktrinacijsko orodje propagandne woke mašinerije. In potem se pojavijo na 24kur z več letnim zamikom
:valjamse: :valjamse: :bonk::bonk::bruh::bruh:
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik in 8888

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
Pazi to:
V spodnjem članku napišem, če je bil kosovar?
V sekundi izbrisan komentar.
Napišem še enkrat podobno in isto. Napišem, če mogoče admin kosovar, da ga brani in dobim ban za 3 dni. zraven pa vidim, da je šel prasec gledat moje komentarje za nazaj in izbrisal še 3 par dni stare istočasno, da je imel kao razlog za ban
1652002387594.png


Ima kdo izkušnje s pritožbami?
 

Priponke

  • 1652002337303.png
    1652002337303.png
    16,6 KB · Ogledi: 93

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
To je res, ampak tu se gre za princip. Ne more en "šerif" delati kar mu paše. Moderiranje bi moralo biti objektivno, ne pa da te sežinkica blokira, ker "čustva".
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pazi to:
V spodnjem članku napišem, če je bil kosovar?
V sekundi izbrisan komentar.
Napišem še enkrat podobno in isto. Napišem, če mogoče admin kosovar, da ga brani in dobim ban za 3 dni. zraven pa vidim, da je šel prasec gledat moje komentarje za nazaj in izbrisal še 3 par dni stare istočasno, da je imel kao razlog za ban
Poglej priponko 55539

Ima kdo izkušnje s pritožbami?
In po čem v tem članku si se odločil, da je storilec kosovar? Ali Slovenec ali Hotentot tega ni sposoben napraviti?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.557
5.532
113
Pazi to:
V spodnjem članku napišem, če je bil kosovar?
V sekundi izbrisan komentar.
Napišem še enkrat podobno in isto. Napišem, če mogoče admin kosovar, da ga brani in dobim ban za 3 dni. zraven pa vidim, da je šel prasec gledat moje komentarje za nazaj in izbrisal še 3 par dni stare istočasno, da je imel kao razlog za ban
Ima kdo izkušnje s pritožbami?
Mislim, da so kriteriji znani. Ne sme se pisati o ekonomskih migrantih, drugih verah, novinarjih, administratorju, levih politikih, lastnikih medijev. Tudi vsebinske popravke očitnih napak v člankih pobrišejo.

Slak je celo prepovedana beseda (kot kletvica).

"Smrt Janšizmu" ostane, "Smrt Fajonizmu" se briše.

Zakaj pa želiš namigovati, da je bil storilec "kosovar"?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Morgoth

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
Napisal sem samo ali je bil Kosovar. Vem iz več virov kako problematični so in kako so se povečala kriminalna dejanja z njihovo prisotnostjo. Tudi sam sem bil že večkrat priča njihovem primitivizmu, ko sem npr stal na avtobusni. Enkrat sta se dva celo stepla.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Napisal sem samo ali je bil Kosovar. Vem iz več virov kako problematični so in kako so se povečala kriminalna dejanja z njihovo prisotnostjo. Tudi sam sem bil že večkrat priča njihovem primitivizmu, ko sem npr stal na avtobusni. Enkrat sta se dva celo stepla.
a res, napisal si samo....
ja ti ubogi kalimero, kako pa se tebi krivica godi.
pa samo napisal si, a ne?
primitivec navadni si.
najprej žališ osebo direkt, nato pa v jok in na drevo.
od kod tebi pravica do žaljenja?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.001
5.109
113
Mislim, da so kriteriji znani. Ne sme se pisati o ekonomskih migrantih, drugih verah, novinarjih, administratorju, levih politikih, lastnikih medijev. Tudi vsebinske popravke očitnih napak v člankih pobrišejo.

Slak je celo prepovedana beseda (kot kletvica).

"Smrt Janšizmu" ostane, "Smrt Fajonizmu" se briše.

Zakaj pa želiš namigovati, da je bil storilec "kosovar"?
Jaz sem jih v komentarjih vprašal, če jih in koliko jih Golob plačuje, glede na to da se Golobove kritike brišejo v nekaj sekundah, kritike nasprotnika pa ostajajo, ki so BTW verbalno precej bolj kritične. Seveda v eni sekundi komentar izbrisan. Ko jih prašam o medijski svobodi, in pravici izražanja, dobim ban. Nekaj dni poskusim če lahko komentiram, in ne gre. Sedaj niti poizkušam več ne, ko jih j.... Obstajajo drugi mediji, kjer lahko berem novice. Čao 24UR!
In oni vsaj enkrat na mesec objavijo članek kako smo po medijski svobodi pri dnu lestvice. Ja valda, če jim podatke pošilja Fajonova, potem vemo koliko je resnice v tem.